skype-translator

امروز مایکروسافت خبر از اضافه‌شدن زبان جدیدی به مجموعه‌ زبان‌های مترجم اسکایپ کرد. حال اسکایپ می‌تواند زبان روسی را نیز پشتیبانی کند. اکنون تعداد زبان‌های پشتیبانی‌‌شده‌ی اسکایپ به ۸ عدد می‌رسد که شامل زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، چینی، ایتالیایی، پرتغالی و عربی می‌باشد. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

تیم اسکایپ دراین‌باره این‌طور توصیح می‌دهد:

زبان روسی یکی از ۸ زبان مهم در جهان است و مشتریان روسِ ما همیشه علاقه داشتند تا این زبان به لیست پشتیبانیِ مترجم اسکایپ افزوده گردد. برای ماه‌ها ما درخواست‌های زیادی را دراین‌باره دریافت کردیم و اکنون مفتخریم تا اعلام کنیم، زبانِ سختِ روسی را به مترجم اسکایپ اضافه کرده‌ایم.

برای انتخاب زبان روسی کافی‌ست تا آیکون کره‌ی زمین را بر روی اسکایپ دسکتاپ انتخاب کرده و سپس زبان روسی را برگزینید. حال به‌لطف این ویژگی، کاربران بیش‌تری از سراسر دنیا می‌توانند با افراد دیگر ارتباط برقرار کنند.

منبع :

MSPOWERUSER

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,