skype-translator

امروز مایکروسافت خبر از اضافه‌شدن زبان جدیدی به مجموعه‌ زبان‌های مترجم اسکایپ کرد. حال اسکایپ می‌تواند زبان روسی را نیز پشتیبانی کند. اکنون تعداد زبان‌های پشتیبانی‌‌شده‌ی اسکایپ به ۸ عدد می‌رسد که شامل زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، چینی، ایتالیایی، پرتغالی و عربی می‌باشد. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

تیم اسکایپ دراین‌باره این‌طور توصیح می‌دهد:

زبان روسی یکی از ۸ زبان مهم در جهان است و مشتریان روسِ ما همیشه علاقه داشتند تا این زبان به لیست پشتیبانیِ مترجم اسکایپ افزوده گردد. برای ماه‌ها ما درخواست‌های زیادی را دراین‌باره دریافت کردیم و اکنون مفتخریم تا اعلام کنیم، زبانِ سختِ روسی را به مترجم اسکایپ اضافه کرده‌ایم.

برای انتخاب زبان روسی کافی‌ست تا آیکون کره‌ی زمین را بر روی اسکایپ دسکتاپ انتخاب کرده و سپس زبان روسی را برگزینید. حال به‌لطف این ویژگی، کاربران بیش‌تری از سراسر دنیا می‌توانند با افراد دیگر ارتباط برقرار کنند.

منبع :

MSPOWERUSER

323 پست
كيان زرعكانی
در رشته نرم‌افزار تحصیل می‌کنم. عاشق کد نویسی هستم و خودم رو به یک شاخه خاص محدود نمی‌کنم. آشنایی من با دنیای ویندوز با گوشی لومیا 520 اتفاق افتاد. همین رخ داد باعث شکل‌گیری علاقه من به مایکروسافت شد و امیدوارم مایکروسافت بتونه با خلاقیت‌های خودش، دنیای رو تبدیل به جای بهتری برای زندگی کنه.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,