microsoft-teams-8

مایکروسافت با نرم افزار جدید خود و حدود ۸۵ میلیون کاربر فعال ماهانه آفیس ۳۶۵، درحال حاضر یک سر و گردن بالاتر از اسلک قرار گرفته است و اکنون معاون بازاریابی آفیس ۳۶۵ انتقادات شدیدی را به سمت اسلک روانه کرده است و نشان داده که هیچ نگرانی بابت شرکت کوچکی مثل اسلک ندارند و با قدرت در این عرصه ظاهر خواهند شد. با وینفون همراه باشید.

Microsoft Teams در حالی معرف شد که در مقابلش شرکت های اسلک با ارزش ۳.۸ میلیارد دلار و اطلسیان با ۵.۵ میلیارد دلار حضور دارند. اگرچه اسلک در نامه ای به مایکروسافت خوش آمد گفت و تا حدودی از در دوستی و مصالحه وارد شد،  اما به نظر می رسد ردموندی ها این نامه را اصلا جدی نگرفته اند و با جدیت تمام تمایل به در دست گرفتن کل فضای این عرصه دارند.

Ron Markezich - Microsoft Vice President of Managed Solutions

ردموندی ها بایستی قدردان بیل گیتس باشند که با خرید اسلک مخالفت کرد و حالا آن ها نرم افزاری بسیار باارزش و بسیار کارآمدتر از اسلک طراحی کرده اند و نگرانی بابت استارت اپ اسلک ندارند. این موضوع در مصاحبه ی Ron Markezich معاون بازاریابی آفیس ۳۶۵ به وضوح مشخص است:

” کمپانی های کوچک می آیند و می روند، نرم افزارهایی مثل اسلک مقطعی هستند و بعد از حضور Microsoft Teams محو خواهند شد.”

او در ادامه به شدت بر این شرکت تاخته است:

” این شرکت با سیاست های کوچک و مقطعی با یک تیم بسیار کوچک و با تمرکز بر ظاهر کاربری و رایگان قرار دادن نرم افزار توانسته به موفقیت دست پیدا کند. تاریخچه شرکت هایی مثل اسلک و HipChat بسیار کوچک است. این نرم افزارهای اصلا در حد و اندازه های کمپانی های بزرگ نیست و نقاط ضعف مختلفی در ارائه ویژگی ها، کنترل امنیت و ادغام با نرم افزارهای استاندارد کسب و کار مثل آفیس دارد.”

او ساخت نرم افزاری برای شروع یک رقابت را ساده می داند اما عنوان کرده هدف ما پر کردن خلاهای دپارتمان های فن آوری بوده است.

مارکزیچ درباره مایکروسافت و توانمندی هایش به دوستان و شریکان بسیار بزرگ خود در حوزه فن آوری اشاره کرده است و گفته با وجود این شرکا ما منحصر به فرد هستیم.

طبق گفته های مارکزیچ، مایکروسافت یک محصول خوب برای گروه های سازمانی در تمام ابعاد ساخته و سازمان های بزرگ تر نیز به خوبی می توانند نرم افزارها و سرویس های مایکروسافت را با Teams ادغام کنند.

slack-app
نرم افزار Slack

معاون بازاریابی آفیس ۳۶۵ همچنین به ۸۵ میلیون کاربر فعال ماهانه آفیس ۳۶۵ و ۵.۸ میلیون فعال هفتگی اسلک اشاره و این موضوع را تفاوت اساسی دیگری عنوان کرده و ابراز امیدواری کرده Teams در انتشار عمومی در دسترس تمام کاربران ۳۶۵ قرار بگیرد. همچنین او به توسعه دهندگان قوی اطراف این نرم افزار برای گسترش امکانات و ابزارهای آن نیز اشاره کرده است.

این صحبت ها بدان معنیست که Microsoft Teams برای هر تیم و کسب وکاری قابل استفاده است که رقبای تازه به دوران رسیده نمی توانند مانعی برای آن شوند، این صحبت ها دیگر از صحبت های ماکزیچ است.

نظر شما درباره صحبت های معاون بازاریابی آفیس ۳۶۵ چیست؟

منبع :

BUSINESS INSIDER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Saber
پاسخ دهید پنجشنبه 12 آبان 1395

امثال همین مدیران هستن که تو دوره ی بالمر مایکروسافت رو به چنین روزی در آوردن

SiaMaK
پاسخ دهید پنجشنبه 12 آبان 1395

دوستان قندشکن رایگان برای ویندوز ۱۰ موبایل چی هست؟

  Alibaba
  پاسخ دهید پنجشنبه 12 آبان 1395

  یه هاتسپات شیلد بود که اونم دیگه درست و حسابی کار نمیکنه. بقیه رو هم اطلاع ندارم

HOIIIIN
پاسخ دهید پنجشنبه 12 آبان 1395

اطلسیان امکانات فوق العاده ای داره. مخصوصا موقع کامیت کردن یه پروژه یا ادغام بخش های مختلف پروژه بین همکارا عالیه. اسلک واقعا هیچ امکاناتی نداره که بخواد با بقیه مقایسه بشه. با این اوضاع بازار مملکت ایشا… مایکروسافت تیم کرک بشه ببینیم امکاناتش چیجوریه

  erfan.226
  پاسخ دهید پنجشنبه 12 آبان 1395

  تا جایی که میدونم، آفیس ۳۶۵ کرک شدنی نیست. چون شما باید با اکانت مایکروسافتتون پکیجش رو بخرید و اون هم یکسری امکانات میده. برنامه های تحت آفیس ۳۶۵ هم برای استفاده کردن باید با حسابتون توش لاگین کنید.

PHP-E
پاسخ دهید پنجشنبه 12 آبان 1395

طرزفکر و طرز حرف زدن!
آدم ذره ای ادب و احترام داشته باشه بد نیست

alireza
پاسخ دهید پنجشنبه 12 آبان 1395

دوستان یک نکته
شرکت های بزرگ میتونن نظر بدن. مثلا اپل بیاد به مایکروسافت بگه گوشی های تو در اندازه گوشی ها ما نیست درست میگه البته فعلا
حالا رییس آفیس فحش که نداده!!! نمیدونم چرا این جوری میکنید
همچین میگه بی ادبی کرده انگار چی شده!!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,