surface pro 4 mic

هنگامی که مایکروسافت گزارش مالی خود را هر سه ماه منتشر می کند، مشاهده می کنیم که میزان فروش سرفس ها رشد داشته و این روند برای هر فصل ادامه دارد. به تازگی گزارشاتی منتشر شده اند که نشان می دهند سال ۲۰۱۵ یک سال موفق برای این محصولات بوده است و از ماه اکتبر به بعد تا پایان سال ۲۰۱۵ میزان فروش به اوج خود رسیده است.

یک منبع تایوانی آگاه در زنجیره ی تامین قطعات دستگاه های تولیدی مایکروسافت اعلام کرده است که مایکروسافت در سال گذشته میلادی ۶ میلیون تبلت سرفس به فروش رسانده است و این بهترین و موفق ترین فروش تبلت های سرفس از سال ۲۰۱۲ تا به امروز بوده است. مایکروسافت در گزارش مالی خود اعلام کرد که تجارت بخش سرفس رشد چشمگیری داشته و در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته ۲۹ درصد رشد داشته است و دو محصول سرفس پرو ۴ و سرفس بوک از دلایل مهم این رشد هستند. برای سال جاری میلادی نیز انتظار می رود که این روند رشد همچنان ادامه داشته باشد. این منبع اعلام کرده است که انتظار می رود برای سال جاری شاهد رشد ۳۰ درصدی فروش سرفس ها باشیم پس با این وجود مایکروسافت تا پایان ماه دسامبر سال ۲۰۱۶ نزدیک به ۸ میلیون سرفس را به فروش خواهد رساند.

مدل های جدید سری محصولات سرفس امسال از راه می رسند

مایکروسافت در ماه اکتبر سال ۲۰۱۵ از تبلت سرفس پرو ۴ و لپ تاپ سرفس بوک رونمایی کرد که هر دو محصولاتی بالارده و گران قیمت هستند. مایکروسافت در همان ماه فروش این دو محصول را آغاز کرد و آن ها بخشی از رکورد فروشی که در سه ماهه اخیر به دست آمده هستند. انتظار می رود که این دو محصول در سال جاری همچنان به بالا رفتن میزان فروش محصولات سرفس کمک شایانی کنند. اگر مایکروسافت طبق برنامه ریزی هایی که امسال داشت به پیش برود، باید در پاییز سال جاری میلادی انتظار معرفی نسخه های جدید و به روز شده محصولات سرفس را داشته باشیم، طبق پیش بینی ها عمده تغییرات این محصولات در سخت افزار خواهد بود و از پردازنده های جدید تر و سخت افزار هایی قدرتمند تر در آن ها استفاده می شود و همین ها باعث می شوند تا سرفس ها همچنان در بازار محصولات بالارده یکی از برترین ها باشند.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع :

SOFTPEDIA

998 پست
عرفان مرادی
علاقه مند به مایکروسافت و سرویس های این شرکت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Mostafa
پاسخ دهید چهارشنبه 14 بهمن 1394

تعداد سرفسایی که فروخته از لومیا ها بیشتر
واقعا که باید به بخش موبایل مایکی تبریک گفت

  morteza.saremi
  پاسخ دهید چهارشنبه 14 بهمن 1394

  دوست عزیز این برای یک ساله ولی گوشی برای سه ماهه

  یلدا
  پاسخ دهید پنجشنبه 15 بهمن 1394

  آقا مصطفی جون؟؟؟
  مایکروسافت در سال ۲۰۱۵ حدود ۳۰ میلیون دستگاه لومیا فروخت…

ggg
پاسخ دهید چهارشنبه 14 بهمن 1394

زرشک

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,