تبلیغات

به نظر می‌رسد تبلیغات که دیگر این روز‌ها در محیط ویندوز ۱۰ چیز عجیبی نیستند و بسیار رایج شده‌اند حالا به اپلیکیشن ایمیل ویندوز ۱۰ رسیده اند. با وینفون همراه باشید.

کاربران شبکه اجتماعی ردیت گزارش کرده اند که یک بنر در اپلیکیشن ایمیل ویندوز ۱۰ ظاهر شده است. این بنر در بالای دکمه‌های ایمیل، تقویم و مخاطبین ظاهر شده است. این بنر که فعلاً سرویس عضویت آفیس 365 را تبلیغ می‌کند قابلیت بسته شدن را ندارد و فقط در صورتی از بین می‌رود که منو به کلی بسته شود.

تبلیغات مایکروسافت آن هم در اپلیکیشن ایمیل عجیب به نظر می‌رسد زیرا مایکروسافت چند سال پیش در مقابل تبلیغات گوگل که محتوای ایمیل‌های کاربران را بررسی می‌کرد و تبلیغات مرتبط به آنها نشان می‌داد واکنش نشان داد. البته جیمیل یک سرویس رایگان است در حالی که اکثر کاربران برای خرید ویندوز 10 هزینه‌ای پرداخت می‌کنند. با این حساب تبلیغات در محیط ویندوز 10 چیزی نیست که کاربران از آن استقبال کنند.

به نظر می‌رسد که این تبلیغ فعلاً فقط یک تست بوده و هنوز مشخص نیست که مایکروسافت طبق چه الگویی تبلیغات خود را به کاربران نشان می‌دهد. ویندوز 10 همراه با خود یک سرویس جمع‌آوری اطلاعات از فعالیت‌های کاربر دارد که می‌تواند در این زمینه به کار گرفته شود که می‌تواند نشان دهنده این باشد که این تبلیغات به صورت اتفاقی نشان داده نمی‌شوند.

شما کاربران در مورد این اقدام مایکروسافت چه فکری می‌کنید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

MSPU

81 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
drjackool
پاسخ دهید سه شنبه 28 فروردین 1397

تو نسخه Desktop این برنامه وقتی میخوای به سرور جیمیل وصل بشی پبغام خطای کانکشن میده! لعنتی

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,