طیف گسترده ای از هدست­‌های ویندوز واقعیت ترکیبی در حال حاضر در بازار موجود است و فروشگاه های مایکروسافت آماده راه اندازی یک پویش بازاریابی برای هدست‌هایش در آغاز فصل تعطیلات کریسمس و پس از آن است. برای آگاهی از فعالیت های مایکروسافت در این زمینه در ادامه با وینفون همراه باشید

مایکروسافت برای معرفی هدست‌هایش یک ویدیوی تبلیغاتی کوتاه 15 ثانیه ای تهیه و تولید کرده است که به نظر می رسد به عنوان پیش نمایش برای سایر آگهی های ویدیویی‌اش در یوتیوب و سایر شبکه های اجتماعی‌، یا بخش کوچکی از تبلیغات تلویزیونی‌اش آن را طراحی کرده است؛ که این ویدیو را می توانید در زیر مشاهده کنید:

این آگهی کوتاه تلاش برای انتقال ویژگی‌های منحصربه‌فرد این پلتفرم نیست، بلکه کاربران را مجذوب خود می کند تا آن را شخصاً در فروشگاه های مایکروسافت امتحان کنند. جالب است بدانید که در حال حاضر در فروشگاه‌های مایکروسافت در حال حاضر ویندوز واقعیت ترکیبی ارائه نمی شود که معتقدیم این مسئله نیز به زودی تغییر خواهد کرد.

البته، اگر شما دقیقاً می دانید که چه می خواهید، مجبور نیستید از فروشگاه بازدید کنید. شما می توانید با زدن این لینک محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

منبع :

MSPU

41 پست
سینا هنربخش
متخصص شبکه های مایکروسافتی و رفع و عیب یابی سیستم های مایکروسافت هلپ دسک (ادمین) سرور دارای مدرک MCSE2012R2+ علاقمند تخصصی به مباحث مایکروسافت ، به خصوص در زمینه ی ویندوز دسکتاپ و ویندوز فون دارای گوشی 950XL و اینسایدر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,