با توجه به اینکه روند اصلی توسعه نسخه رد استون 4 ویندوز 10 در حال پایان یافتن است، اکنون مایکروسافت شروع به آماده‌سازی اولین بیلد رد استون 5 کرده است. بر اساس خبرهای پیشین، به‌روزرسانی رد استون 4 پس از تکمیل و رفع مشکلات، احتمالاً با نامبه‌روزرسانی اسپرینگ کریترزبه صورت عمومی منتشر خواهد شد و سپس مایکروسافت تمام تمرکز خود را روی رد استون 5 خواهد گذاشت. در ادامه با وینفون همراه باشید.

بر اساس اطلاعات وب سایت Buildfeed، مایکروسافت اولین بیلد از شاخه رد استون 5 را گردآوری کرده است. این اتفاق درست بعد از اینکه مایکروسافت یک شاخه جدید به نام RS4_release ایجاد کرد که به عنوان شاخه رسمی برای آغاز انتشار رد استون 4 از ماه آینده عمل خواهد کرد، رخ داده است.

اگر به یاد داشته باشید، مایکروسافت در سال گذشته در زمان آغاز نسخه رد استون 4 دقیقاً چنین کاری را انجام داده بود. در آن زمان، هنگامی که به‌روزرسانی کریترز تقریباً آماده شده بود، مایکروسافت شروع به ارسال بیلدهای رد استون 4 برای اعضای اینسایدر منتخب در حلقه Skip Ahead کرد. ما انتظار داریم با شروع عرضه رسمی رد استون 4 در ماه آینده، دقیقاً شاهد تکرار چنین اتفاقی باشیم.

اولین بیلد گردآوری شده برای شاخه رد استون 5، بیلد 17600 است که احتمالاً به عنوان اولین نسخه از این شاخه در دسترس اینسایدرهای Skip Ahead قرار خواهد گرفت. مایکروسافت همچنین این اطلاعات را به بسته‌های زبان جدید موجود در مایکروسافت استور نیز اضافه کرده است.

هنوز مایکروسافت از برنامه‌های خود در رابطه با اینکه آیا قصد دارد اولین بیلد رد استون 5 را پیش از عرضه عمومی رد استون 4 در دسترس اینسایدرها قرار دهد چیزی نگفته است، ولی این موضوع اهمیت خیلی زیادی نیز ندارد، زیرا معمولاً 34 بیلد اول هر شاخه ویژگی‌های جدید چشمگیری را شامل نمی‌شوند.

منبع :

MSPU

2193 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
javad
پاسخ دهید یکشنبه 22 بهمن 1396

آپدیت جدید (چه رفع باگ چه امنیتی) برای نسخه رسمی موبایل میاد یا دیگه کلا تعطیل شد ؟یه مسلمونی جواب بده

  hossein
  پاسخ دهید دوشنبه 23 بهمن 1396

  بله میاد ولی فقط رفع باگ و امنیتی ….ولی خبری از قابلیتهای جدید نخواهد بود.متاسفانه
  950xl دارم اما محبوشدم یه گوشی دیگه بگیرم
  الان شیامی می نوت 2 دارم همه چیز عالی به غیر از دوربینش
  شما هم بهتره بری سراغ یه گوشی دیگه…من که تو این دوساله خیلی انتظار کشیدم معحزه ای رخ بده ولی نشد.

ali
پاسخ دهید دوشنبه 23 بهمن 1396

بله دوست عزیز ویندوز 10 موبایل تا سال 2019 پشتیبانی خواهد شد

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,