پیش‌تر خبر دادیم که آفیس 2019 ورژن جدیدی از وان‌نوت 2016 را به همراه نخواهد داشت و به جای آن قرار است این اپلیکیشن با وان‌نوت ویندوز 10، یک اپلیکیشن یونیورسال مدرن، جایگزین شود. در ادامه با تیم وینفون همراه باشید.

ویلیام دِوِرو از مایکروسافت شرح داده بود:

امسال با آغاز راه اندازی آفیس 2019، وان‌نوت ویندوز 10، به‌عنوان تجربه پیش‌فرض جایگزین وان‌نوت 2016 خواهد شد،  برای هر دو آفیس 365 و آفیس 2019. چرا وان نوت ویندوز 10؟ این اپلیکیشن کارکرد و قابلیت اعتماد را بهبود بخشیده و به یک موتور همگام‌سازی کاملا جدید مجهز شده است. (که همچنین قرار است به نسخه های وب، مک، iOS و اندروید نیز بیاید.)

اکنون مایکروسافت شروع به انتشار نسخه جدیدی از اپلیکیشن وان‌نوت ویندوز 10 (ورژن 16001.10325.20023.0) کرده است که شامل طراحی جدید منوی آفیس 2019 می‌شود.

ارتقای وان‌نوت 2016 به وان‌نوت یونیورسال توسط هرکسی استقبال نشده، اما مایکروسافت گفته است که کاربران وان‌نوت حق انتخاب خواهند داشت که از اپلیکیشن قدیمی استفاده کنند و در واقع  تا وقتی که آماده مهاجرت به نسخه جدید شوند، می‌توانند از هر دو ورژن یونیورسال و دسکتاپ در کنار هم استفاده کنند.

به نظر می‌رسد منوی ارتقا یافته تحت امتحان A/B است و در حال حاضر برای همگان در دسترس نیست. آیا کسی از خوانندگان ما ظاهر جدید را دریافت کرده است؟ با ما در میان بگذارید.

منبع :

MSPoweruser

6 پست
یاسمین صرافی
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,