چندی قبل در خبری به اطلاع شما عزیزان رساندیم که پس از به‌روزرسانی ویندوز استور و تغییر نام آن به مایکروسافت استور، از طریق تایپ یک دستور در کادر ران ویندوز 10 محصولات سرفیس در مایکروسافت استور نمایش داده می‌شدند. اکنون مایکروسافت به‌صورت رسمی امکان خرید این محصولات را در سه کشور ممکن ساخته است.

مایکروسافت درنظر دارد تا اپلیکیشن مایکروسافت استور ویندوز 10 را به مرکزی واحد برای تامین سخت‌افزار و نرم‌افزار مورد نیاز کاربران بدل سازد. پیشتر با تایپ کردن یک دستور مخفی در کادر ران ویندوز 10 امکان مشاهده محصولات خانواده سرفیس در مایکروسافت استور ممکن بود، اکنون پس از عرضه جدیدترین به‌روزرسانی ویندوز 10 برای اینسایدرهای حلقه فست این دسته از کاربران امکان سفارش محصولات سرفیس را از طریق مایکروسافت استور ویندوز 10 پیدا کرده‌اند.

مایکروسافت پیشتر سخت‌افزار ایکس باکس را در ایکس باکس استور عرضه کرده و به‌نوعی این استور مرکزی برای تامین نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری کاربران ایکس باکس شده است، اکنون نیز ردموندی‌ها همین رویه را برای ویندوز 10 در پیش گرفته‌اند.البته برطبق اظهارات رسمی مایکروسافت در موج اول این تغییر محصولات سرفیس عرضه خواهد شد، اما در ادامه محصولات سخت‌افزاری دیگر شرکا این شرکت نظیر دل، ایسر و … نیز از طریق اپلیکیشن مایکروسافت استور قابل خرید خواهد بود.

در انتها باید یادآوری کنیم که این قابلیت در حال حاضر صرفا در اختیار اینسایدرهایی است که بیلد 11709.1001.7 ویندوز 10 را روی کامپیوتر خود دریافت کرده‌اند و ساکن کشورهای آمریکا، انگلستان یا استرالیا هستند.این قابلیت احتمالا در آینده نزدیک در نقاط بیشتری از دنیا قابل دسترس خواهد بود.

منبع :

MSPU

1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
alireza
پاسخ دهید پنجشنبه 18 آبان 1396

و ما همچنان بی بهره هستیم😐😐
به قول یه نفر پول زندگی تو سانفرانسیسکو رو میدم ولی امکانات شعب ابی طالب گیرمون میاد

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,