عرضه جهانی سرفس لپ تاپ چند مدتی است که در سراسر دنیا آغاز شده است، مایکروسافت همواره تبلیغات خوبی برای نمایش قابیلت های خانواده سرفس ترتیب داده است. یکی از بازارهای مهم سرفس در دنیا انگلستان است و ردموندی ها همواره توجه ویژه ای به این کشور داشته اند، به همین دلیل این شرکت از امروز پویش تبلیغاتی ویژه ای را برای فروش سرفس لپ تاپ در کشور آغاز کرده است.

تبلیغات را باید یکی از مهمترین ستون های موفقیت فروش یک محصول دانست. مایکروسافت نیز برای افزایش فروش و موفقیت برند سرفس همواره توجه ویژه ای به مسئله تبلیغات و بازاریابی داشته است. این شرکت برای تضمین موفقیت یکی از اعضا تاره وارد برند سرفس یعنی سرفس لپ تاپ پویش تبلیغاتی موسوم به “زیبای قدرتمند” را از امروز در انگلستان آغاز کرده است.

در طی این برنامه تبلیغاتی پخش منظم آگهی های تلویزیونی در دستور کار قرار گرفته است. به‌نظر ما برخی از ویدیوهایی که مایکروسافت برای نمایش قابلیت های این لپ تاپ استفاده خواهد کرد، ویدیوهای تبلیغاتی است که اخیرا منتشر شده و در ادامه می‌توانید به تماشای آنها بنشینید:

در ادامه باید اشاره کنیم که سرفس لپ تاپ با قیمت پایه ۹۹۹ پوند در این کشور عرضه شده است و در حال حاضر تنها رنگ پلاتینوم (نقره ای) این محصول در دسترس مشتریان است، اما رنگ بندی کامل آن طی برگزاری این پویش به‌صورت کامل در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت. البته مشتریان ساکن این کشور اکنون می‌توانند رنگ های دیگر این محصول را پیش خرید کنند و سرفس لپ تاپ مورد نظر خود را از تاریخ ۲۴ آگوست (حدودا دو هفته دیگر) دریافت کنند. در نهایت بد نیست اشاره کنیم که عرضه عمومی سرفس لپ تاپ از فردا در کشور تایوان شروع خواهد شد. آیا شما نیز قصد خرید زیبای قدرتمند را دارید؟

منبع :

MSPU

1235 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , ,