Xbox-Play-Anywhere

مایکروسافت در کنفرانس E۳ ۲۰۱۶ قابلیت جالبی را با عنوان Xbox Play Anywhere معرفی کرد. بازی‌هایی که از این ویژگی پشتیبانی کنند را می‌توان هم در کنسول و هم در کامپیوتر استفاده کرد. اما توضیحات مربوط به این قابلیت تغییر کوچکی کرده است تا بازی‌های پشتیبانی شده را برای همه روشن کند.

پیش‌تر در توضیحات این قابلیت دیدیم که می‌گفت:

هر عنوانی که از استودیو مایکروسافت منتشر شود از Xbox Play Anywhere پشتیبانی خواهد کرد

با توضیحات بالا می‌فهمیدیم که تمام بازی‌های کنسول را می‌توان روی کامپیوتر هم اجرا کرد اما به نظر می‌رسد تعدادی از بازی‌ها همچنان به‌صورت انحصاری برای کنسول باقی بمانند.

در توضیحات جدید با اندکی تغییر می‌خوانیم:

هر عنوانی که از استودیو مایکروسافت منتشرشده و ما آن را در E۳ نمایش دادیم قابلیت Xbox Play Anywhere را پشتیبانی می‌کند.

تغییر در متن توضیحات همه‌چیز را مشخص می‌کند. هنوز تعدادی از بازی‌ها به‌صورت انحصاری باقی می‌مانند. شاید تعدادی از کاربران از این خبر خوشحال شوند چراکه نگرانی‌هایی دراین‌باره وجود داشت که مایکروسافت با تغییر سیاست خود در حوزه بازی تمرکز خود را تنها بر ویندوز ۱۰ دسکتاپ خواهد گذاشت و بازی های بیشتری را برای دسکتاپ منتشر می‌کند.

نظر شما دراین‌باره چیست؟

منبع :

PCGAMER

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Hesam77
پاسخ دهید جمعه 17 تیر 1395

واقعا خیلی بده که بعضی ها منتشر شدن باری های وان روی پی سی رو بد میدونن این به نفع همه ی ماست.من خودم میخوام وان بخرم اما اصلا ناراحت نیستم اگه بازی هاش واسه پی سی هم بیاد هم به شبکه اکس باکس لایو کمک میکنه هم ویندوز تن هم بازی های بیشتری واسه ی وان میاد چون فروش بازی ها میره بالا و….

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,