chrome_2016-08-18_14-16-10-cropped

چندی پیش شرکت مایکروسافت در جریان مراسم E3 از پروژه ی Scorpio رونمایی کرد. مایکروسافت اعلام کرد که این پروژه قدرتمندترین کنسول بازی تا به حال ساخته شده با پشتیبانی از کیفیت ۴K خواهد بود. این کنسول با پشتیبانی از واقعیت مجازی ویژگی های زیادی را در بر خواهد داشت. با ما در وینفون همراه باشید.

با آن که دیروز شرکت سونی از محصول جدید خود یعنی PlayStation 4 Pro با پشتیبانی از ۴K رونمایی کرد ولی هنوز هم شرکت مایکروسافت بر این عقیده است که Scorpio قدرتمندترین کنسول بازی در جهان است. مدیر ارشد تولیدات و برنامه ریزی اکس باکس در مصاحبه با IGN اعلام کرد :

بر این باورم که میان عملکرد Scorpio و PS4 Pro تفاوت های زیادی وجود دارد. ما در E3 به مردم وعده ی قدرتمندترین کنسول را دادیم و این مهم در سال آینده اتفاق خواهد افتاد.

تفاوت میان قدرت پردازنده ی گرافیکی بین Scorpio و PS4 Pro بسیار زیاد خواهد بود زیرا محصول سونی تنها دارای کلاک ۴.۲ teraflops است و Scorpio از کلاک ۶ teraflops برخوردار است. واضح است محصول مایکروسافت یک و سرگردن از رقیب خود بالاتر است. همچنین Alberto Penello بر این عقیده است Xbox One S مایکروسافت به دلیل پشتیبانی از استریم بازی با کیفیت ۴K و بلوری از رقیب خود یعنی PS4 Slim برتری کاملی دارد. به نظر می رسد نبرد میان دو شرکت مایکروسافت و سونی بر سر کنسول های بازی هرگز به پایان نخواهد رسید و هر دو شرکت تمرکز خاصی بر روی قابلیت هایی نظیر ۴K و واقعیت مجازی دارند. باید دید که آیا پروژه ی Scorpio به واقع قدرتمندترین کنسول بازی خواهد بود.

scorpio-hero

نظر شما در مورد پروژه ی Scorpio مایکروسافت چیست؟

منبع :

MSPOWERUSER

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
alireza
پاسخ دهید پنجشنبه 17 شهریور 1395

به نظرم اسکورپیو خیلی عالیه خواهد شد

SJ
پاسخ دهید پنجشنبه 17 شهریور 1395

ینی اونی که دیشب سونی معرفی کرد برای رقابت با اسکورپیو بود؟ ن بابا گمون نکنم، اگه اینجوری باشه که بد *یده سونی

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,