چندی پیش در خبری به اطلاع شما رساندیم که مایکروسافت نام ویندوز استور را به مایکروسافت استور تغییر داده است. امروز اپلیکیشن مایکروسافت استور ویندوز 10 موبایل برای اینسایدرهای حلقه فست به‌روزرسانی شده و تغییرات زیادی را به خود دیده است.در چند وقت اخیر اینسایدرهای حلقه فست ویندوز 10 موبایل قادر  به‌روزسانی اپلیکیشن های پیش فرض این سیستم عامل را دریافت نکرده بودند، بنابراین تغییرات این اپلیکیشن ها از جمله اپلیکیشن مایکروسافت استور صرفا در دسترس اینسایدرهای حلقه اسلو و Release Preview بود.

امروز مایکروسافت به‌روزرسانی بزرگی را برای اپلیکیشن ویندوز استور ویندوز 10 موبایل، برای اینسایدرهای جلقه فست عرضه کرده است. با این به‌روزرسانی شماره نسخه اپلیکیشن به 11709.1001.18.0 ارتقا یافته و به واسطه آن نام اپلیکیشن ویندوز استور به مایکروسافت استور تغییر یافته است.

این به‌روزرسانی صرفا یک تغییر نام را در پی نداشته، چرا که علاوه بر تغییر نام اپلیکیشن، رابط کاربری اپلیکیشن نیز با دریافت عناصری از زبان طراحی فلوئنت دیزاین متحول شده است. مایکروسافت آیکون های جدیدی را به اپلیکیشن اضافه کرده و در نوار فوقانی اپلیکیشن عناصری از زبان طراحی فلوئنت دیزاین به‌چشم می‌خورد.

یکی دیگر از تغییرات مشهود در این به‌روزرسانی بهبود چشمگیر سرعت دانلود و البته تغییر کاشی زنده است، علاوه بر این موارد، مایکروسافت برخی از مشکلات پیشین مایکروسافت استور را نیز برطرف کرده است. در انتها باید اشاره کنیم که مایکروسافت اخیرا یک به‌روزرسانی مبتنی بر سرور را نیز منتشر کرده که امکان خرید بازی های اکس باکس را از طریق استور ویندوز 10 موبایل ممکن ساخته است. این شرکت در عین حال مشغول آزمایش قابلیت خرید سخت افزار از طریق مایکروسافت استور است، قابلیتی که برای کاربران کامپیوترها و گوشی های هوشمند مجهز به ویندوز 10 موبایل و همچنین اکس باکس در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع : وینفون
1139 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محمد
پاسخ دهید سه شنبه 25 مهر 1396

با نصب بیلد 17 نمیدونم چند حلقه فست ، با صفحه آبی مرگ رو به رو شدم و دیگه کلا رو به رو میشم آیا کسه دیگه هم این طوری شده ؟ بگین چون میخوام بازم نصبش کنم شاید ایراد از جای دیگست!

سجاد
پاسخ دهید سه شنبه 25 مهر 1396

بعد از نصب بیلد به گوشی 640 ایکس ال متاسفانه دیگه جی پی اس کار نمیکنه/دوربین تصویر زنده نمیگیره و کاشی زنده مخاطبین هم کار نمیکنه

saeid
پاسخ دهید سه شنبه 25 مهر 1396

پس چرا این اپدیت برای من نمیاد؟

محمد
پاسخ دهید سه شنبه 25 مهر 1396

مایکروسافت دهنت سرویس.
منکه بعد چند سال ویندوزی دارم اپل میخرم.

@amirazarioriginal
پاسخ دهید چهارشنبه 26 مهر 1396

واسه منم نیومده این اپدیت چک کردم فست هستم اخرین بیلد🤔

حسین عباسی
پاسخ دهید چهارشنبه 26 مهر 1396

سلام
اقا من استور رو اپدیت کردم
دیگه اجرا نمیشه
چکار کنم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,