_ویندوز پنل جدید

ورود اپلیکیشن های توسعه یافته برای ویندوز 10 آرم به مایکروسافت استور امکان پذیر شد اپلیکیشن هایی با هدف کامپیوترهای مبتنی بر پردازنده های اسنپ دراگون

در ماه‌های اخیر مایکروسافت تلاش ویژه‌ای روی دستگاه‌های ویندوزی مبتنی بر پردازنده‌های آرم داشته و مدتی قبل نخستین سری از این محصولات با پردازنده اسنپ دراگون 835 معرفی شدند. هرگاه توسعه‌دهندگان یک اپلیکیشن یا بازی را به مایکروسافت استور ارسال کنند، آنها گزینه‌ای برای انتخاب سیستم‌عامل‌هایی که می‌خواهند آن را هدف قرار دهند در اختیار دارند. برای مثال هدف برخی از برنامه‌ها ممکن است فقط ویندوز 10 دسکتاپ باشد، در حالی که برخی دیگر برای خانواده کنسول ایکس باکس وان در نظر گرفته شده باشند.

به طور پیش‌فرض، مایکروسافت هر برنامه یا بازی را برای تمام خانواده دستگاه‌هایی که می‌توانند آن را اجرا کنند (به جز ایکس باکس) ارائه می‌دهد، به طوری که آن برنامه یا بازی بتواند حداکثر طیف مخاطب را به دست آورد. دیروز، مایکروسافت اعلام کرد که دو گزینه جدید برای توسعه‌دهندگان اضافه کرده است: 1) اکنون توسعه‌دهندگان می‌توانند اپلیکیشن های خود را برای سرفیس هاب هدف قرار دهند. 2) توسعه‌دهندگان می‌توانند پکیج‌های ARM اپلیکیشن ها یا بازی‌های خود را به ویندوز 10 اس روی یک پردازنده اسنپ دراگون (کامپیوترهای همواره متصل) ارسال کنند.

از آنجا که پکیج‌های اپلیکیشن ها برای اجرای روی یک معماری پردازنده خاص پیکربندی می‌شوند، توسعه‌دهندگان برای هدف قرار دادن تمام معماری‌ها برای اجرای اپلیکیشن های خود روی تمام دستگاه‌های ویندوز 10 نیاز به ساخت پکیج‌های مربوط به اپلیکیشن خود را دارند.
منبع :

MSPU

2207 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
احمدی
پاسخ دهید سه شنبه 10 بهمن 1396

به نظر من اصلا قشنگ نیس رابط ویندوز ۱۰ ، حالا باز این فلوئنت بهترش کرده ، البته سنگینه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,