پیشتر در خبری به اطلاع شما رساندیم که ویندوز استور با یک به‌روزرسانی برای اینسایدرهای Release Preview به مایکروسافت استور تغییر نام یافته است. در حال حاضر به‌جز تغییر نام و آیکون این اپلیکیشن در منوی استارت و نوار وظیفه تغییر دیگری در آن مشاهده نمی‌شود. اما ماجرا به اینجا ختم نخواهد شد، چرا که ظاهرا مایکروسافت قصد ایجاد تحولات گسترده ای در مایکروسافت استور ویندوز 10 دارد. برای آگاهی از جزییات همراه ما باشید.در آینده نزدیک اگر قصد خرید هر نوع سخت افزاری که در مایکروسافت استور عرضه شده را داشته باشید، نیازی به بازکردن مرورگر و مراجعه به سایت مایکروسافت استور نخواهید داشت. دیروز مایکروسافت به ارایه یک به‌روزرسانی برای اپلیکیشن ویندوز استور آن را مایکروسافت استور تغییر نام داده است.

همانطور که از نام جدید این اپلیکیشن پیدا است، در آینده نزدیک قرار است امکان خرید سخت افزار به‌صورت مستقیم از اپلیکیشن مایکروسافت استور ویندوز 10 میسر شود. در واقع مایکروسافت قصد دارد تا مایکروسافت استور و ویندوز استور را به‌صورت یکپارچه درآورد که اتفاقی بسیار جالب و کاربردی است.در حال حاضر از طریق سایت مایکروسافت استور امکان خرید نرم افزار و سخت افزار وجود دارد، بنابراین ممکن شدن این تجربه از طریق اپلیکیشن مایکروسافت استور ویندوز 10 اتفاقی کاملا منطقی و درست است. البته باید توجه داشت که در حال حاضر امکان خرید سخت افزار از طریق این اپلیکیشن فعال نشده است، اما در آینده نزدیک این مسئله ممکن خواهد شد چرا که در حال حاضر مایکروسافت در حال آزمایش قابلیت خرید سخت افزار برای اینسایدرهای اکس باکس وان است. قرار گرفتن محصولات سخت افزاری در مایکروسافت استور ویندوز 10 می‌تواند به تبلیغ بهتر و دیده شدن محصولات سخت افزاری مایکروسافت و شرکا آن کمک شایانی کند، این مسئله بالاخص در مورد کاربران کهن سال نمود بیشتری دارد. شما این اقدام مایکروسافت را چطور ارزیابی می‌کنید؟

 

منبع :

WINDOWS LATEST

661 پست
محسن توکلی
او لیسانس میکروبیولوژی از دانشگاه آزاد تهران شمال دریافت کرده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,