چند هفته پیش مایکروسافت قابلیت جدیدی را به مایکروسافت استور اضافه کرد که به کاربران اجازه می‌داد اپلیکیشن های مورد نظر خود را از راه دور بر روی سایر دستگاه‌های ویندوزی خود که در حال حاضر از آنها استفاده می‌کنند، نصب کنند. اکنون نام این ویژگی توسط اینسایدر هاب فاش شده است، جایی که مایکروسافت از ویژگی “push-to-install” سخت به میان آورده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت توضیح می‌دهد:

در حال حاضر مشتریان می‌توانند اپلیکیشن ها و بازی‌های ویندوز را از اپلیکیشن مایکروسافت استور خریداری کنند، اما می‌توانند آنها را فقط روی دستگاه محلی که اکنون در آن استفاده می‌کنند نصب کنند. مایکروسافت (یا وب سایت) به کاربر اجازه می‌دهد یک بازی ایکس باکس را خریداری و نصب کند و آن را به طور خودکار در کنسول خانگی ایکس باکس خود داشته باشد. قابلیت Push to Install یک راه حل وسیع‌تری را ارائه می‌دهد تا کاربران بتوانند در اپلیکیشن ویندوز استور (یا وب سایت) هر برنامه یا بازی را روی هر یک از دستگاه‌های ویندوزی پشتیبانی کننده خود نصب کنند. یک کاربر هم اکنون می‌تواند یک بازی جدید را از گوشی موبایل خود خریداری کند و آن را به کنسول ایکس باکس و کامپیوتر شخصی خود هدایت کند، تا زمانی که او به خانه می‌آید، هر دو به طور کامل نصب شده و آماده برای راه اندازی باشند.

مطمئناً Push to Install یکی از قابلیت‌های بسیار کاربردی برای برخی کاربران به شمار می‌آید. این ویژگی در حال حاضر برای کاربران ویندوز 10 در دسترس قرار دارد.

منبع :

MSPU

2233 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,