مایکروسافت استور که پیش‌تر ویندوز استور نام داشت، فروشگاه نرم افزاری شرکت مایکروسافت برای تمام دستگاه‌های ویندوزی، یعنی کامپیوترهای شخصی، تبلت، موبایل، ایکس باکس، هولولنز و… است. از همان اولین روزهای معرفی ویندوز 10، مایکروسافت به سختی در حال کار روی بهبود تجربه کاربری استور بوده و ویژگی‌های جدید بسیاری را به آن اضافه کرده است. اکنون به نظر می‌رسد این شرکت در حال آماده شدن برای انتشار یک به‌روزرسانی بزرگ با بسیاری از ویژگی‌های جدید برای مایکروسافت استور است. همراه وینفون باشید.

طبق اطلاعات منتشر شده، به‌روزرسانی بعدی برای مایکروسافت استور ویژگی‌هایی مانند لیست خواسته‌ها (Wish List) و یک پنل ناوبری جدید را اضافه می‌کند. در ادامه لیست کامل تغییراتی که برای مایکروسافت استور در راه است را مشاهده می‌کنید:

  • لیست خواسته‌ها: این لیست به کاربران اجازه می‌دهد تا بازی‌ها و برنامه‌های مورد نظر خود را در لیست خود ذخیره کنند تا بتوانند در آینده آنها را نصب و یا خریداری کنند.
  • پنل ناوبری: مایکروسافت در حال آزمایش یک پنل ناوبری جدید برای کامپیوتر و تبلت است که به کاربر اجازه می‌دهد که دسته و زیر دسته را به طور مستقیم از هر صفحه در استور انتخاب کند.
  • نصب بر روی دستگاه‌های من: این ویژگی جدید به شما این امکان را می‌دهد که برنامه‌ها و بازی‌های خود را روی سایر دستگاه‌های ویندوز 10 که از یک حساب مایکروسافت مشابه استفاده می‌کنند نصب کنید.

این ویژگی‌های جدید به زودی به مایکروسافت استور اضافه خواهند شد. برخی از این موارد در حال حاضر در حال آزمایش هستند و به زودی در دسترس عموم قرار خواهند گرفت.

نظر شما در مورد این ویژگی‌ها چیست؟

منبع :

MSPU

2207 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,