مدتی است که مایکروسافت به طور رسمی پشتیبانی از ویندوزفون را متوقف کرده است. این به خروج توسعه دهنگان شخص ثالث منجر شد و اکنون خود مایکروسافت نیز در حال انجام همان کار است.

تغییراتی جدید توسط Aggiornamentilumia گزارش شده است، که آخرین بسته نرم‌افزاری مایکروسافت استور را فقط برای فهمیدن توقف پشتیبانی مایکروسافت از ویندوز 10 موبایل بررسی کرده‌اند. آخرین نسخه مایکروسافت استور (11904.1001.1.0) یک App Manifest آپدیت شده دارد. این فایل نشان می‌دهد که برنامه از دستگاه‌های با ویندوز 10 با بیلد 16299 یا بالاتر پشتیبانی می‌کند. این یک خبر بد برای کاربران ویندوز 10 موبایل است از آنجایی که آن‌ها در بیلد 15254 باقی مانده‌اند. هنوز امیدهایی وجود دارد چون کاربران هنوز می‌توانند برنامه‌ها را از استور دانلود و نصب کنند. فقط اینکه آن‌ها نمی‌توانند برنامه مایکروسافت استور را به‌روزرسانی کنند چون پشتیبانی آن از ویندوز 10 موبایل متوقف خواهد شد.

در این مرحله، ما مطمئن نیستم که مایکروسافت اصلا قصد بازگشت به بازار گوشی‌های هوشمند را داشته باشد. با توقف به‌روزرسانی برنامه مایکروسافت استور برای ویندوز 10 موبایل توسط مایکروسافت، توسعه دهندگان برنامه‌های خود را خارج خواهند کرد زیرا برای آن‌ها، ادامه دادن دیگر میسر نخواهد بود.

منبع :

MSPOWERUSER

155 پست
امیر سلیمی
دانشجوی مهندسی مکانیک، علاقمند به تکنولوژی و بازی‌های ویدیویی، عاشق فیلم و سریال و کمیک
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
hasan
پاسخ دهید دوشنبه 16 اردیبهشت 1398

دانلود برنامه های پولی استور مایکروسافت در کانال @appxap

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,