کمتر از یک هفته دیگر تا E3 باقی مانده است و همانند گذشته با کم شدن فاصله تا کنفرانس حجم شایعات و اخبار متعدد افزایش چشم گیری پیدا کرده است. اخیرا اطلاعات تازه ای راجع به Project Scorpio منتشر شده است. از شما دعوت می کنیم در ادامه با وینفون همراه باشید.

یک سال پیش بود که مایکروسافت کنسول ارتقا یافته خود را طی کنفرانس E3 سال ۲۰۱۶ معرفی کرد ولی از آن موقع تا کنون این کمپانی در قبال کنسول مرموزش سکوتی طولانی اختیار کرده است. سکوتی که تا چند روز آینده شکسته خواهد شد. طبق اطلاعاتی که از منابع مختلف منتشر شده نام نهایی اسکورپیو ” Xbox One X “ خواهد بود و قیمت احتمالی آن نیز ۴۵۰ دلار در نظر گرفته شده است.

همچنین با استناد به اخبار رسیده از منابع ما، از بین عناوین مولتی پلتفرمی که در آینده عرضه خواهند شد، FIFA 2017، Madden 2017, Call of Duty: WW2, Red Dead Redemption 2 و Battlefront 2 با رزولوشن ۴K واقعی بر روی اسکورپیو اجرا خواهند شد. همچنین در میان عناوین انحصاری اکس باکس، بازی  Forza Horizon 3 و Gears of Wars 4 با رزولوشن ۴K بر روی اسکورپیو بهینه سازه شده اند و همچنان لیست بازی ها با قابلیت پشتیبانی از ۴K با ورود احتمالی ReCore در حال افزایش است.

هنوز از تاریخ دقیق انتشار اسکورپیو حرفی به میان نیامده است اما با توجه به اینکه این کنسول از Redstone 3 استفاده می کند می توانیم نتیجه بگیریم که تا پیش از عرضه رسمی این بروز رسان شاهد عرضه اسکورپیو نخواهیم بود.

شما راجع به قیمت و نام اسکورپیو چه فکری می کنید؟ لطفا دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

Rectifygaming

28 پست
سیاوش امامی
زندگی یعنی هنر هفتم. آرامش یعنی موزیک کلاسیک. کمپانی یعنی مایکروسافت .
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
alireza
پاسخ دهید سه شنبه 16 خرداد 1396

نه ۴۵۰ دلار زیاده باید ۴۰۰ دلار باشه

mohammad
پاسخ دهید سه شنبه 16 خرداد 1396

یعنی گوشی ما با ایکس باکس یه سیستم عامل خواهد داشت؟ چه با حال … پس یعنی این سیستم عامل برای اون سخت افزار بهینه می شه و توی گوشی ما کُند خواهد بود :'( البته گوشی ما ۴کِی نیست ۷۲۰ هست واسه همین می تونیم یه کم امیدوار باشیم که به قدرتی معادل ۱ شانزدهم نیازمند خواهد یود. ولی اگر اسکورپیو طوری می شه که نرم افزار های دسکتاپ رو اجرا می کرد خیلی جالب می شد. کامپیوترمونو می فروختیم. اینو می خریدیم.

امین
پاسخ دهید سه شنبه 16 خرداد 1396

اگه قیمتش ۴۵۰ دلار باشه، با توجه به اینکه سونی تنوع فوق العاده ای در بازی های انحصاری داره، و با توجه به اینکه یک سال دیرتر از محصول جدید سونی معرفی شد و طی این یک سال پی اس پرو بازار رو در دست داشته، اکس باکس جدید از همین الان شکست خورده ست.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,