surfacebook

مدت‌ها است که مایکروسافت هیچ خبر واضح و مشخصی راجع به برنامه‌های شرکت و محصولات جدید خود به هواداران خود نمی‌دهد و به همین دلیل نیز، گاهی اوقات مورد انتقاد برخی قرار گرفته است. البته این موضوع در مورد بسیاری از شرکت‌ها اتفاق می افتد. اکنون این طور که به نظر می‌رسد، معرفی و عرضه‌ی سرفس بوک ۲ مایکروسافت به تعویق افتاده است و در سال جاری شاهد معرفی این دستگاه نخواهیم بود! در ادامه با وینفون همراه باشید.

بر اساس شایعات منتشر شده، احتمالاً مایکروسافت قصد دارد این دستگاه را به همراه سرفس فون و سرفس پرو ۵ در اوایل سال آینده معرفی کند.

به تازگی وب سایت ChristianToday در گزارشی اعلام کرده که احتمالاً در سال جاری ما شاهد از راه رسیدن سرفس بوک ۲ نخواهیم بود. علت این موضوع این است که گفته می‌شود این دستگاه، از پردازنده‌ی اینتل Kaby Lake استفاده خواهد کرد که هنوز به طور رسمی معرفی نشده و در پایان امسال عرضه خواهد شد. همچنین، به روز رسانی رد استون ۲ ویندوز ۱۰، در اوایل سال آینده منتشر خواهد شد و از این رو می‌توان حدس زد که جانشین سرفس بوک در سال ۲۰۱۷ به همراه این به روز رسانی از راه برسد.

طبق گزارش TheNewsIndependent، ما انتظار داریم که سرفس بوک ۲ در سه ماهی نخست سال ۲۰۱۷ معرفی شود. بنا به گزارش MNDaily، مایکروسافت قصد ندارد که از آخرین پردازنده‌ی معرفی شده تا کنون توسط اینتل، که Skylake نام دارد و در حال حاضر بسیاری از تولید کنندگان از آن استفاده می‌کنند، استفاده کند. در عوض، این شرکت قصد دارد برای پردازنده‌های نسل هفتم اینتل که به Kaby Lake موسوم است، صبر کند. این پردازنده‌های جدید بسیار قوی‌تر بوده و همچنین در زمینه‌ی مصرف باتری نیز بهینه‌تر از نسل پیشین خواهد بود.

با این پردازنده‌های جدید، مایکروسافت نسبت به همه‌ی رقیب‌های خود، در جایگاهی بالاتر قرار خواهد گرفت و سرفس بوک ۲ به راحتی به یکی از قدرتمندترین تبلت پی سی‌های سال آینده تبدیل خواهد شد. طبق شایعاتی که تا کنون منتشر شده، این دستگاه مجهز به حافظه ذخیره سازی داخلی ۵۰۰ گیگابایت، تا ۱۶ گیگابایت حافظه‌ی رم و صفحه نمایش ۴K خواهد بود.

البته توجه داشته باشید که این اخبار هیچ کدام رسماً تأیید نشده‌اند و ممکن است با تغییراتی در مشخصات و یا زمان معرفی این دستگاه رو به رو شویم.

نظر شما در مورد سرفس بوک بعدی مایکروسافت چیست؟

منبع :

MOBIPICKER

1983 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sadegh
پاسخ دهید چهارشنبه 29 تیر 1395

“مایکروسافت قصد ندارد که از آخرین پردازنده‌ی معرفی شده تا کنون توسط اینتل، که Skylake نام دارد و در حال حاضر بسیاری از تولید کنندگان از آن استفاده می‌کنند، استفاده کند. ”
سرفس بوک و سرفس پرو ۴ از Skylake استفاده میکنن. و دلیل تاخیر مایکروسافت برای ارائه سرفس بوک ۲ و سرفس پرو ۵ نسل، دیر آماده شدن Kaby Lake هست. (در واقع مایکروسافت نمیخواد دو نسل از سرفس رو با یک پردازنده ارائه کنه)
امیدوارم اصلاح کنید

  امیر زمانی
  پاسخ دهید چهارشنبه 29 تیر 1395

  صادق جان دقیقا همین موضوع ولی به شکلی دیگه گفته شده! مشکلی نداره که!

   sadegh
   پاسخ دهید چهارشنبه 29 تیر 1395

   متوجه هستم
   (ولی منظور جمله با کژتابی اینه: مایکروسافت جزو اون تولیدکنندگانی که از Skylake استفاده کردند نیست. میخواستم جمله بندی رو اصلاح کنید.)

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,