dial-event

همان طور که می دانید کنفرانس اکتبر ۲۰۱۶ مایکروسافت در حال برگزاری است. شما می توانید این کنفرانس را از طریق وبلاگ نویسی زنده وینفون پیگیری نمایید. در ادامه ی رویداد نفس گیر مایکروسافت در نیویورک، این شرکت از دستگاهی جدید با نام Surface Dial رونمایی کرد. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

dial-0

مایکروسافت لحظاتی پیش در رویداد اختصاصی خود از اولین کامپیوتر all-in-one خود با نام Surface Studio پرده برداری کرد. در کنار این دستگاه، مایکروسافت از Surface Dial نیز رونمایی کرد. Surface Dial یه دستگاه دایره ای شکل نسبتا بزرگ می باشد که شبیه به گونه ای از یک پالت الکترونیکی است. هنگامی که Dial بر روی صفحه نمایش استودیو قرار می گیرد، یک منوی شعاعی به صورت یک پاپ آپ در اطراف آن به نمایش در می آید. به عنوان مثال، هنگامی که یک اپلیکیشن نقاشی بر روی صفحه در حال اجراست، می تواند گزینه های رنگ و یا قلم مو های مختلف برای شما نمایش داده شوند – احتمالا، اپلیکیشن های دیگر نیز همچنین می توانند منو های سفارشی برای آن ایجاد کنند. همچنین این ابزار می تواند برای حرکت و جابجایی یک تصویر نیز مورد استفاده قرار گیرد. 

en-intl-xl-surface-campo-2wr-00001-mnco-0

Dial برای کنترل چیز هایی که بر روی صفحه نمایش وجود دارند چرخانده می شود، و این دستگاه از بازخورد لمسی برای ثبت کلیک در میان گزینه های مختلف بهره می برد. ایده این است که هنرمندان و طراحان برای کسب یک تجربه ی بسیار طبیعی تر، از هر دو دست خود در آن واحد استفاده کنند.

همچنین برخی مصارف ساده تر نیز برای Surface Dial وجود دارد. مایکروسافت می گوید که در اپلیکیشن های پاندورا یا Spotify، می توان از Dial برای تنظیم میزان صدای کامپیوتر استفاده کرد. این قابلیت، چیز زیاد هیجان انگیزی نیست، اما نشان می دهد که مایکروسافت امیدوار است که برنامه های دیگر نیز از مزایای آن به روش های مختلف بهره بگیرند.

dial2-0

با وجود اینکه مایکروسافت دموی این دستگاه را بر روی سرفس استودیو به نمایش گذاشت، اما قرار است که این دستگاه بر روی سرفس پرو ۳، سرفس پرو ۴ و سرفس بوک نیز کار کند.

Surface Dial از تاریخ ۱۰ نوامبر و با قیمت ۹۹ دلار عرضه خواهد شد. همچنین این دستگاه به صورت رایگان با سرفس استودیو هایی که پیش فروش می شوند عرضه خواهد شد، که قیمت دستگاه سرفس استودیو، خود از ۲۹۹۹ دلار شروع خواهد شد.

october-2016-event-2016-special-page

منبع :

THE VERGE

1983 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
alireza
پاسخ دهید چهارشنبه 4 آبان 1395

خیلی دوست دارم بدونم اپل آی مک چه کار میکنه
الان که آی مک باید بزنه گاراژ!!!!

hossein.13h
پاسخ دهید چهارشنبه 4 آبان 1395

ایول عجب چیزی

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,