south-park

در دو سال اخیر، سرفس‌های مایکروسافت به موفقیت بزرگی دست پیدا کرده‌اند. اکنون تبلت‌های مایکروسافت سرفس‌ تعریف دیگری از واژه‌ی تبلت دارند. حال گویا در ادامه‌ی موفقیت سرفس، این دستگاه راه خودش را به سریال کارتونی‌ South Park باز کرده است و در آن جای آیپدهای اپل را گرفته است. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

South Park انیمیشن کارتونی‌ای است که بیش‌تر از کودکان، بزرگ‌سالان را جذب خود کرده است. نکته‌ی جالب درباره‌ی این انیمشن سریالی این است که سازندگان آن بدون هیچ واهمه‌ای از محصولات و لوگوی دیگر شرکت‌ها در سریال خود استفاده می‌کنند که در نوع خود جالب است. حال در آخرین قسمتی که از این سریال پخش شده، بینندگان دستگاهی را در این کارتون مشاهده کرده‌اند که شباهت عجیبی به تبلت‌های سرفس‌ِ مایکروسافت دارد. این اتفاق در قسمت پنجم از فصل بیستم و در زمان۱۷:۲۰ رخ داده است.

surface-pro-in-animations

تابه‌حال، تنها آیپدها در جهان این کارتون مورد استفاده قرار می‌گرفتند اما به‌نظر می‌رسد که این رویه دچار دگرگونی گشته است. در دو سال گذشته، سرفس‌های مایکروسافت به‌سبب موفقیت خود توجهات زیادی را به سمت خود جلب کرده‌اند و عجیب به‌نظر نمی‌رسد که سازندگان این کارتون نیز نظرشان به سوی این تبلت‌پی‌سی جلب شده باشد.

امیدواریم در آینده حضور پررنگ‌تری از سرفس را در دنیای سرگرمی‌های ویدیویی داشته باشم.

منبع :

MSPOWERUSER

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Ss
پاسخ دهید شنبه 1 آبان 1395

توی فیلم مارتیان هم خیلی از کسایی که تو ناسا بودن سرفیس پرو داشتن البته توی ماموریت غیر ممکن پنج هم تمام محصولات مایکروسافت بود توی بتمن و لاکپشت های نینجا هم همینطور کلا مایکروسافت و اپل تو فیلما خیلی تبلیغات دارند

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,