Surface-Pro-4-image-2-1-1024x576

اطلاعات جدید تولیدکنندگان نشان از آن دارد که رونمایی سرفس پرو ۵ در سه ماهه اول ۲۰۱۷ برنامه ریزی شده است و همچنین رونمایی همزمان سخت افزار جدید و نرم افزارجدید مدنظر ردموندی هاست. با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت سال آینده نسخه ی دستگاه های سرفس خود را نوسازی می کند و سرفس پرو ۵ و احتمالا نسل دوم سرفس بوک در سال ۲۰۱۷ بار دیگر نگاه ها را به سمت ردموندی ها برخواهند گرداند.

براساس گزارش جدید Digitimes از منابع معتبر چینی و شرکت های همکار تولید کننده دستگاه های سرفس این زمان در سه ماهه اول ۲۰۱۷ بیان شده است. اگرچه مایکروسافت تا کنون راه و رسم جذاب تر شدن فهمیده و درز اخبار از داخل شرکت خود را به شدت کنترل کرده است و تابحال اطلاعات درست و معتبری از سخت افزار سرفس ها به بیرون لو نرفته است، اما این وب سایت، صفحه نمایش ultra HD و شارژ مغناطیسی سرفس پن را به عنوان ویژگی های احتمالی این دستگاه جدید بیان کرده است.

مسئولیت تولید این دستگاه تنها برعهده پگاترون نخواهد بود و مایکروسافت همکاران تولید خود را گسترش داده است و با Quanta Computer نیز صحبت هایی انجام داده است و هنوز توافق نهایی مشخص نشده است.

این گمانه ها با اینکه تایید نشده است و هنوز در حد یک احتمال است اما به دو دلیل قابل اعتناست. یک اینکه اولین باری نیست که بهار ۲۰۱۷ رو زمان رونمایی از سرفس پرو ۵ می شنویم و مایکروسافت در دو سال اخیر، پاییز را زمان رونمایی از دستگاه های سرفس و رونمایی از نسخه های ارتقا یافته انتخاب کرده است و به نظر می رسد این بار مایکروسافت رونمایی از سخت افزار و نرم افزار باهم در نظر گرفته است.

همچنین رونمایی از مدل های جدید سرفس در سه ماهه اول سال، به مایکروسافت اجازه ی هماهنگی سخت افزارها با به روز رسانی کریترز را می دهد. این به روز رسانی نیز به احتمال فراوان در ماه مارس رونمایی خواهد شد و با حضور این نسخه ی ویندوز ۱۰ در دستگاه ها، فروش دستگاه ها و رونمایی از آن ها نیز راحت تر خواهد بود.

به نظر شما بهار فصل خوبی برای رونمایی از نسل جدید شگفتانه های مایکروسافت خواهد بود؟

منبع :

DIGITIMES

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
hamed
پاسخ دهید جمعه 9 دی 1395

رونمایی در فصل پاییز بهتره بنظرم
چون مدارس و دانشگاه ها باز میشن و دانشجو های جدید بفکر خرید دستگاه های جدیدن
دوم اینکه بعدش کریسمس رو داریم که مردم میخوان بعنوان کادو وسایل رو بخرن

javad
پاسخ دهید سه شنبه 14 دی 1395

باید ببینیم از لحاظ سخت افزاری چطوره و قیمتش نسبت به سرفس قبلی چه تفاوتی داره

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,