Surface-Pro-4-image-2-1-1024x576

اطلاعات جدید تولیدکنندگان نشان از آن دارد که رونمایی سرفس پرو ۵ در سه ماهه اول ۲۰۱۷ برنامه ریزی شده است و همچنین رونمایی همزمان سخت افزار جدید و نرم افزارجدید مدنظر ردموندی هاست. با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت سال آینده نسخه ی دستگاه های سرفس خود را نوسازی می کند و سرفس پرو ۵ و احتمالا نسل دوم سرفس بوک در سال ۲۰۱۷ بار دیگر نگاه ها را به سمت ردموندی ها برخواهند گرداند.

براساس گزارش جدید Digitimes از منابع معتبر چینی و شرکت های همکار تولید کننده دستگاه های سرفس این زمان در سه ماهه اول ۲۰۱۷ بیان شده است. اگرچه مایکروسافت تا کنون راه و رسم جذاب تر شدن فهمیده و درز اخبار از داخل شرکت خود را به شدت کنترل کرده است و تابحال اطلاعات درست و معتبری از سخت افزار سرفس ها به بیرون لو نرفته است، اما این وب سایت، صفحه نمایش ultra HD و شارژ مغناطیسی سرفس پن را به عنوان ویژگی های احتمالی این دستگاه جدید بیان کرده است.

مسئولیت تولید این دستگاه تنها برعهده پگاترون نخواهد بود و مایکروسافت همکاران تولید خود را گسترش داده است و با Quanta Computer نیز صحبت هایی انجام داده است و هنوز توافق نهایی مشخص نشده است.

این گمانه ها با اینکه تایید نشده است و هنوز در حد یک احتمال است اما به دو دلیل قابل اعتناست. یک اینکه اولین باری نیست که بهار ۲۰۱۷ رو زمان رونمایی از سرفس پرو ۵ می شنویم و مایکروسافت در دو سال اخیر، پاییز را زمان رونمایی از دستگاه های سرفس و رونمایی از نسخه های ارتقا یافته انتخاب کرده است و به نظر می رسد این بار مایکروسافت رونمایی از سخت افزار و نرم افزار باهم در نظر گرفته است.

همچنین رونمایی از مدل های جدید سرفس در سه ماهه اول سال، به مایکروسافت اجازه ی هماهنگی سخت افزارها با به روز رسانی کریترز را می دهد. این به روز رسانی نیز به احتمال فراوان در ماه مارس رونمایی خواهد شد و با حضور این نسخه ی ویندوز ۱۰ در دستگاه ها، فروش دستگاه ها و رونمایی از آن ها نیز راحت تر خواهد بود.

به نظر شما بهار فصل خوبی برای رونمایی از نسل جدید شگفتانه های مایکروسافت خواهد بود؟

منبع :

DIGITIMES

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
hamed
💔 0 پاسخ دهید جمعه 9 دی 1395

رونمایی در فصل پاییز بهتره بنظرم
چون مدارس و دانشگاه ها باز میشن و دانشجو های جدید بفکر خرید دستگاه های جدیدن
دوم اینکه بعدش کریسمس رو داریم که مردم میخوان بعنوان کادو وسایل رو بخرن

javad
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه 14 دی 1395

باید ببینیم از لحاظ سخت افزاری چطوره و قیمتش نسبت به سرفس قبلی چه تفاوتی داره

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام