surface-studio-16

سرفس استودیو جزو بزرگ ترین رونمایی ها و محصولات سال ۲۰۱۶ به شمار می رود، محصولی که در همان روز اول چشم هواداران تکنولوژی را به سمت خود جلب کرد و تحسین کارشناسان را برانگیخت. محصولی که در فروش نیز تابحال موفق بوده است. با وینفون همراه باشید.

سرفس استودیو مایکروسافت با وجود قیمت بالا بر روی خود، توانسته است مخاطبان زیادی پیدا کند و مخاطبان به خوبی متوجه ارزش بالاتر از قیمت این محصول شده اند. بنابر گزارش Digitimes منبع نزدیک به تولیدکننده تایوانی همکار مایکروسافت، این شرکت در ابتدا ۱۵ هزار دستگاه سفارش داده بود اما اکنون تعداد دستگاه های سفارش داده شده را دو برابر کرده و به ۳۰ هزار رسانده است.

 تعداد سفارشات مایکروسافت نشان می دهد، استقبال بسیار خوبی از این دستگاه شده است و این شرکت که از اکتبر ارسال دستگاه های سفارش داده را شروع کرده،  در اوایل ۲۰۱۷ ارسال های جدید این دستگاه ها را انجام خواهد داد. برخی افراد انتظار فروش پایین این دستگاه با توجه به قیمت بالای آن را داشتند اما با این گزارش مشخص می شود خریداران توجه زیادی به این دستگاه داشته اند که سفارشات افزایش یافته است.

یکی از دلایل موفقیت دیگر سرفس استودیو را می توان در عملکرد ضعیف و منفعلانه اپل جستجو کرد چرا که این مدیران ساکن در کوپرتینو هنوز نسخه ی ارتقایافته سری iMac را معرفی نکرده اند و به همین دلیل بخشی از کاربران اپل جهت خود را به سمت سرفس استودیو و مایکروسافت تغییر داده اند. اگرچه اپل در حال حاضر در رده ی دوم رایانه های AIO بعد از لنوو قرار دارد ولی احتمال داده می شود با حضور سرفس استودیو جایگاهش به خطر بیفتد.

منبع :

SOFTPEDIA

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
alireza
پاسخ دهید پنجشنبه 8 دی 1395

عالی.
مگه میشه از این دستگاه دل کند؟؟؟ منم اگه پولشو داشتم میخریدم.استودیو محصولیه که همه میخوانش

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,