برطبق نظر سنجی موسسه J.D.Power مایکروسافت توانسته با برند سرفس در صدر جدول بالاترین میزان رضایت مشتریان قرار بگیرد، این موفقیت مهر تاییدی است بر کیفیت بی نظیر این برند و مسیری که مایکروسافت به درستی در حال طی کردن است.

موسسه J.D.Power نظر سنجی را در میان کاربران تبلت های مختلف انجام داده که در مجموع از نظر میزان رضایت کاربر مایکروسافت در صدر جدول قرار گفت و اپل و سامسونگ رتبه دوم و سوم را به دست آوردند.

برطبق بررسی های این موسسه عامل مهمی که باعث شده تا سرفس بیش ترین میزان رضایت را در میان کاربران به دست آورد همه فن حرف بودن این تبلت است، کما اینکه Jeff Conklin معاون این J.D.Power اذعان داشته که سرفس ها به خوبی از پس کارهای یک لپ تاپ بر می آیند در حالی که به لحاظ ساختاری یک تبلت هستند، از دیدگاه وی سه نقطه قوت عمده در تبلت های سرفس باعث شده تا سرفس ها به کارآمد ترین تبلت های دنیا تبدیل شوند:

مایکروسافت در سه زمینه قدرت بلامنازع دنیای تبلت ها را ارایه کرده است: تنوع بالای اپلیکیشن های از پیش نصب شده، اتصال اینترنت، و تنوع بالا و در دسترس بودن لوازم جانبی. کاربران تبلت های سرفس بیش ترین میزان استفاده از لوازم جانبی را در میان دیگر تبلت ها دارند، مهم ترین لوازم جانبی که کاربران سرفس استفاده می کنند عبارتند از: قلم (۴۸% کاربران سرفس از قلم استفاده می کنند در حالی که به طور میانگین ۲۷% جامعه کاربری تبلت ها در دنیا از قلم استفاده می کنند)، کیبورد فیزیکی (۵۱% کاربران سرفس از کیبورد فیزیکی بهره می برند در حالی که میانگین استفاده از کیبورد در دنیای تبلت ها ۱۴% است)، موس (۲۷% کاربران سرفس از موس استفاده می کنند در حالی که میانگین استفاده از موس در دنیای تبلت ها ۶% است). نکته جالب تر این است که کاربران سرفس از لوازم جانبی که همراه تبلت خود استفاده می کنند رضایت زیادی داشته اند. از سوی دیگر مایکروسافت در این زمینه ها نیز رتبه اول را از نظر کاربران کسب کرده است: تنوع اتصالات ورودی و خروجی دستگاه، و میزان حافظه داخلی دستگاه.

از سوی دیگر بر طبق یافته های این موسسه میانگین سنی کاربران تبلت های مایکروسافت در قیاس با دیگر رقبا پایین تر بوده و جوانان بخش بزرگی از جامعه کاربری آن را تشکیل می دهند، و در خاتمه این گزارش عنوان شده که بخش بزرگی از کاربران سرفس یکی از دلایل بزرگ انتخاب این دستگاه را قابلیت بالای آن برای تولید محتوا معرفی کرده اند. به نظر می رسد در سال جاری شاهد افزایش فروش تبلت های ویندوزی بالاخص سرفس و کاهش بازار تبلت های اندرویدی و آیپدها در بازار باشیم.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1187 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
حمید رضا
پاسخ دهید شنبه 19 فروردین 1396

من سرفس ندارم ولی از نزدیک دیدم، از لحاظ ساخت عالیه. میخرم یکیشو.

    محسن توکلی
    پاسخ دهید شنبه 19 فروردین 1396

    کاملا با شما موافقم حمیدرضا جان، کیفیت سرفس به شدن وسوسه کننده است

ali
پاسخ دهید یکشنبه 20 فروردین 1396

آخه آیپد چیه اگه یک آیفون و یک آیپد رو کنار هم بزاری شاید ۱۰ درصد کارای آیپد بیشتر باشه ولی ویندوز نه اگه لومیا ۹۵۰ رو کنار سرفیس پرو بزاری متوجه میشی هرکدوم کارایی خودشون رو دارن و دو محصول کاملأ متفاوت هستن ولی آیپد همون آیفونه که صفحش بزرگ شده خوب وقتی میشه یک آیفون بخری که تمام برنامه و کارای یک آیپد رو انجام بده چه دلیلی برای خرید آیپد هست ولی حتی اگه پیشرفته و قدرتمند ترین گوشی دنیا رو هم بیاری باز هم سرفیس قدرتمندتر هست و کارهای بزرگتری رو می کنه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,