Xbox-E3-Games

نمایشگاه E3 امسال با تمام فراز و نشیب ها و بازی های جدید زیاد، محصولات و خدمات جدید مثل اکس باکس وان اس، PlayStation VR به اتمام رسید. نمایشگاهی که Ubisof، EA و Bethesda حضور فوق العاده ای در آن داشتند،  اما همه این سخنرانی ها و ارائه ها را که کنار بگذاریم ، سوالی که ذهن را قلقلک می داد این است: چه کسی برنده ی جدال سونی-مایکروسافت شد؟ حال بر اساس آمار و تحقیقات صورت گرفته، می توان به این سوال پاسخ داد. با وینفون همراه باشید.

با جستجویی سریع از واژه E3 در موتورهای جستجوگر گوگل و بینگ، به راحتی می توان از مقالاتی که از جنگ مایکروسافت سونی می گویند، فهمید که  این جدال بسیار مهم است. بر اساس آنالیز فعالیت کاربران در شبکه های اجتماعی و فضای وب بعد از هر کنفرانس از الکترونیک آرتز تا نینتندو می توان به برنده جدال امسال رسید. برنده ای که به احتمال فراوان حس و حال گیمرها را خوب درک کرده است و برای آن ها به خوبی قصه خود را گفته است.

E3charts-companies

بر اساس این بررسی، مایکروسافت با ۳۰% در بالاترین میزان فعالیت بعد از کنفرانس قرار دارد و این نشان می دهد که بیشترین توجهات و صحبت های کاربران در این نمایشگاه، بعد از کنفرانس مایکروسافت صورت گرفته است و بدین ترتیب می توان محبوب ترین کنفرانس را برای این شرکت دانست. اگرچه شرکت سونی با ۱۹% توجهات عمومی در دره دوم و Ubisoft با ۱۸% در مقام سوم قرار دارد و EA نیز چهارم!

E3charts-conference

تحلیل آماری کنفرانس مایکروسافت نیز نشان می دهد که بیشترین بحث و گفتگوهای فضای وب متعلق به پروژه اسکورپیو بوده است، پروژه ای که قرار است قوی ترین کنسول این سال ها را برای کاربران به ارمغان بیاورد. اما با کمی اختلاف طراحی جالب کنترلر های جدید اکس باکس در بین مخاطبان قرار دارد و این نشان از آن دارد که ردموندی ها سلیقه مخاطبان خود را می دانند. کمترین بحث در بین عناوین کنفرانس نیز در رابطه با کنسول جدید Xbox One S بوده است.

E3charts-games

از طرفی آمار مربوط به بازی ها نیز نشان از بحث و گفتگو و محبوبیت بازی Legend Of Zelda: Breath of the wild  دارد و برنده جدال بازی ها شده است. بعد از آن Battefield 1  و God of War قرار دارد.

 

منبع :

WINBETA

1278 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
sazhen
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵

تاثیر پروژه اسکرپیو بر فروش ایکس باکس مثل تاثیر سرفیس فون بر لومیاها نشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,