microsoft-devices-surface-book-pro-4-lumia-950-band-more-676x630

دو هفته قبل، مایکروسافت به صورت رسمی از رویداد ۵ آبان خود در شهر نیویورک خبر داد تا هر آنچه درباره ویندوز ۱۰ لازم است به مردم بگوید و اکنون کمتر از یک هفته به رویداد مهم ۲۶ اکتبر، سایت فروشگاه مایکروسافت دچار تغییرات جالبی شده است. با وینفون همراه باشید.

زمانی که وب سایت فروشگاه مایکروسافت در این آدرس مراجعه کنید، در بالای سایت با یک تایمر شمارش معکوس مواجه خواهید شد که زمان باقی مانده تا رویداد بعدی مایکروسافت را بیان می کند. زمانی که بر روی تایمر کلیک کنید، شما به صفحه ای وارد می شوید که مربوط به این رویداد است و در صفحه ی اول آن تصویری است که قبلا در یک Gif منتشر شده بود.

new-coundown-microsoft-store1

مایکروسافت همانند سال گذشته تصویری را منتشر کرد که به محصولاتی که در کنفرانس معرفی می‌شوند اشاره می‌ کند. در این تصویر عبارت “Imagine What You’ll DO” دیده می‌شود که به معنای “تصور کنید آن‌چه را که انجام ‌خواهید داد” است. اما این نوشته به گونه‌ای نمایش داده می‌شود که گویی در مقابل آینه قرار گرفته است. در این خصوص یک احتمال وجود دارد و آن هم شیشه‌ای بودن نمایش‌گر رایانه All-in-One سرفس است. یعنی شما از یک طرف آن، بتوانید طرف دیگر را ببینید. حالا تصویر آینه ای در کنار همان عبارت در این سایت گنجانده شده است. و همچنین به کاربران پیشنهاد داده می شود که این رویداد را به تقویم خود اضافه کنند و شما می توانید با کمک این آموزش این رویداد را به تقویم خود اضافه کنید.

calender-26-october-event

همچنین در قسمت دستگاه ها نیز بنر رویداد مایکروسافت نصف صفحه را پر کرده است که بدین ترتیب می توان احتمال وقوع گمانه ها را قوی تر دانست و بیشتر منتظر رایانه ی All-in-One سرفس بود.

در این رویداد احتمالا درباره ویژگی های به روز رسانی بزرگ بعدی مایکروسافت که با نام Redstone 2 شناخته می شود بیشتر صحبت خواهد شد و شاید درباره سرفس فون همانند آن چیزی که درباره اسکورپیو رقم خورد اتفاق بیفتد.

وینفون به صورت وبلاگ نویسی زنده، این کنفرانس را برای شما عزیزان گرامی پوشش خواهد داد.

منبع :

WINBETA

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Shayan
پاسخ دهید پنجشنبه 28 مهر 1395

بی صبرانه منتظر all in one هستم، چون تا الان یک all in one لوکس ویندوزی نداشتیم.

alireza
پاسخ دهید پنجشنبه 28 مهر 1395

امیدوارم در مورد رد ۲ صحبت بکنن
منتظر یه all in one هم هستم😃

javad
پاسخ دهید جمعه 29 مهر 1395

مهم اینکه در خصوص ویندوز موبایل یه مطلبی بگه و نشون بده یه تکونی به خودش داده وگرنه ایکس باکس و هلولنزو غیره چه دردی از قشر متوسط اروپا و زیر خط فقر ما دوا می کنه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,