_مایکروسافت پنل جدید

ویدیوی رازآلود مایکروسافت از کنفرانس 2 اکتبر سرفیس‌های بعدی را بشنوید

کنفرانس سخت افزاری مایکروسافت در هفته‌ی آینده برگزار خواهد شد تا مجموعه‌ی جدیدی از دستگاه‌های این شرکت معرفی شوند. اگر به شایعات منتشر شده استناد کنیم، باید منتظر یک رویداد تمام عیار باشیم. زیرا به غیر از بروزرسانی‌ برای سرفیس‌های قبلی، با دستگاه‌های هیجان انگیز جدیدی رویرو خواهیم شد. با وینفون همراه باشید.

احتمال اینکه در رویداد آینده برای نخستین بار با سرفیس تاشو مایکروسافت موسوم به Centaurus مواجه شویم، کم نیست. در همین راستا صفحه‌‌ی توییتری سرفیس ویدیویی را منتشر کرد که در آن قول نوآوری‌های جدید و هیجان انگیزی داده شده است. شاید در این ویدیو هیچ تصویری یه چشم نخورد، اما صدای هر کدام از محصولات آینده پخش شده است. صفحه‌ی مایکروسافت سرفیس در این باره گفت :

این‌ صدای نوآوری‌های ما برای 2ام اکتبر است. فراموش نکنید که اول اینجا شنیدید.

همانطور که شنیدید، کلیک‌ها و ضربه‌های متعددی در ویدیو وجود دارد. اما تاکید این شرکت روی قلم و نوشتار است. به هر حال هر کس برداشت متفاوتی از این اصوات دارد، اما به نظر ما Centaurus با قابلیت‌های فراوان در زمینه‌ی یادداشت برداری عرض خواهد شد. شاید هم هنوز قضاوت در مورد آن زود باشد.

در هر صورت مایکروسافت قصد بروزرسانی محصولات قدیمی خود را دارد. طبق شایعات، باید منتظر نسخه‌ی 15 اینچی سرفیس لپ‌تاپ به همراه چیپ AMD هم باشیم.

نظر شما چیست؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

105 پست
مجتبی قوی بازو
KATY CAT
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
 • No items.
 • دیدگاه کاربران
  saeed
  پاسخ دهید جمعه 5 مهر 1398

  جالب بود ، امیدوارم هیجان انگیز باشه 🙂

  نادر محمدی
  پاسخ دهید جمعه 5 مهر 1398

  سلام، پوشش زنده از کنفرانس دارید دیگه؟

  برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
  برچسب ها: , , , , , , , , , ,