این روزها مایکروسافت در حال آماده شدن برای عرضه ی عمومی به روز رسانی کریترز برای کاربران ویندوز ۱۰ می باشد، و از آنجایی که این یک نقطه عطف مهم است، این شرکت همچنین مشغول آماده سازی زمینه برای ایجاد یک شاخه ی توسعه جدیدی است و اعضای اینسایدر به زودی قادر به دریافت نخستین بیلدهای این شاخه خواهند بود. در ادامه با وینفون همراه باشید.

رد استون ۳ به روز رسانی بزرگ بعدی برای ویندوز ۱۰ محسوب می شود و پیش بینی می شود که در پاییز سال جاری به صورت عمومی عرضه گردد، اما در حال حاضر توسعه ی بیلد های جدید در درون شرکت آغاز شده و پس از عرضه به روز رسانی کریترز، اینسایدر ها قادر به دریافت نسخه ی پیش نمایش این نسخه بر روی دستگاه های خود خواهند بود.

مایکروسافت امروز در یک پست وبلاگی تایید کرد که ویندوز ۱۰ رد استون ۳ در هفته های آتی برای اینسایدر ها در دسترس قرار خواهد گرفت و به کسانی که عضوی از برنامه ی اینسایدر هستند توصیه کرده است که برای دریافت این بیلد های جدید تصمیم گیری کنند و در صورت نیاز حلقه ی مناسب را انتخاب کتند.

مایکروسافت در بیانیه ای توضیح می دهد:

ما آماده شدن برای آغاز انتشار بیلد های جدید از شاخه ی توسعه هستیم. درست مثل به تمام روز رسانی های جدیدی که برای ویندوز ۱۰ منتشر می شود، شما هنوز در بیلد های ابتدایی تغییرات قابل توجه و یا ویژگی های جدید زیادی را دریافت نخواهید کرد. دلیل این موضوع در حال حاضر این است که ما در حال ایجاد برخی اصلاحات بر روی هسته و انجام برخی بهبود ها و تغییرات بر روی کدها و دیگر کارهای مهندسی که برای اطمینان از بهینه شدن هسته به منظور شروع کار تیم ها برای چک کردن کدها لازم است، می باشد.

اینسایدرهایی که دیگر قصد ندارند بخشی از حلقه ی Fast باشند و بیلدها را در اولین موج دریافت کنند، می توانند از مسیر Settings > Update & security > Windows Insider Program حلقه ی Slow را انتخاب کنند. حلقه ی Release Preview نیز یک گزینه ی مناسب برای کسانی خواهد بود که می خواهند به روز رسانی ها را پیش از عرضه ی عمومی برای کاربران دریافت کنند.

پیش بینی می شود ویندوز ۱۰ رد استون ۳ در پاییز ۲۰۱۷ برای کاربران عرضه گردد و اینسایدر هایی که می خواهند از برنامه اینسایدر خارج شوند و به جای دریافت بیلد های پیش نمایش، تنها نسخه ی پایدار را دریافت کنند، می توانند به مسیر Settings > Update & security > Windows Insider Program رفته و دکمه ی “Stop Insider Preview builds” را بزنند.

منبع :

SOFTPEDIA

2158 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
کاظم فلاحی خواه
پاسخ دهید چهارشنبه 16 فروردین 1396

فکر کنم تو این بیلد به ویندوز موبایل اندکی توجه کنن

ayonovember
پاسخ دهید پنجشنبه 17 فروردین 1396

سلام و خسته نباشید به همه.سوالس داشتم در مورد بروزرسانی ویندوز ۱۰ لپ تابم:
موقعی که میخواد شروع کنه به دانلود آپدیت این خطا رو با رنگ زرد تو بخش آپدیت میده:

Your device is at risk because it’s out of date and missing important security and quality updates. Let’s get you back on track so Windows can run more securely. Select this button to get going

    PatOMat
    پاسخ دهید پنجشنبه 17 فروردین 1396

    تاریخ ویندوز و چک کن دقیق باشه اگر دستی ه بذار اتومات

    اگراینسایدر هستی Winver و اجرا کن که ویندوزت تاریخ انقضا نداشته باشه چون انقضاش تموم شه برای بوت شدن هم به مشکل بر میخوری

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,