برنامه ایمیل و تقویم مایکروسافت به عنوان یک جایگزین مفید برای وب‌میل، با چندین ویژگی جدید مانند رنگ آمیزی است. متأسفانه، برخی از مواردی که ما در وب‌میل به آن عادت داریم، ظاهرا به برنامه می‌آید. در ادامه با وینفون همراه باشید.

ما این تصویر را در بالا فرستاده‌ایم، نشان داده شده یک آگهی تعبیه شده در برنامه پست الکترونیکی در لیست ایمیل است که برداشتن یا نادیده گرفتن آن سخت است. به نظر می‌رسد مایکروسافت این ویژگی را آزمایش می‌کند و احتمالا این برای تمام کاربران منتشر کند.

من در مورد تبلیغات در برنامه تقریبا متضاد هستم. همانطور که قبلا ذکر شد، تبلیغات یک ویژگی استاندارد پست الکترونیکی تحت وب است که محبوب‌ترین سرویس ایمیل برای مصرف کنندگان است و برنامه‌ها رایگان هستند و به طور فعال توسعه می یابند. از سوی دیگر جاسازی آگهی‌ها در یک برنامه که برای سیستم عامل آن پول داده‌اید، خوب به نظر نمی‌رسد.

آیا شما نیز این تبلیغات را در برنامه مشاهده کردید؟ به نظر شما این تبلیغات در استفاده شما از Mail and Calendar تاثیر می‌گذارد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

815 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,