مدتی است که شرکت مایکروسافت در حال آزمایش بر روی نسخه ای جدید از موتور جست و جوی بینگ است. آن طور که معلوم است بسیاری از این آزمون و خطا ها پس از مدتی به دست فراموشی سپرده می شوند و یا دوباره پس از گذشت مدتی طولانی به عرصه آزمایش باز می گردند. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

با بررسی موشکافانه طراحی نسخه جدید بینگ متوجه تغییرات جزئی در نوار جست و جو و حذف سایه آیکون آن خواهیم شد. طبق تصویر پایین نسخه جدید موتور جست و جوی Bing شباهت خاصی به رقیب دیرینه خود یعنی گوگل پیدا کرده است. اگر اکنون سری به این موتور جست و جو بزنید و چیزی را به اصطلاح سرچ کنید خواهید دید که زبان طراحی صفحه جدید از زبان طراحی Google-y بهره می برد. در این طراحی search bar سایه ای اندک به خود گرفته و هدر نیز پس زمینه ای خاکستری دارد. در ابتدا گمان می رفت که طراحی جدید بینگ در راستای طراحی Fluent باشد اما به نظر می رسد مایکروسافت در حال شبیه کردن بینگ به گوگل است. کمی عجیب است که چرا ردموندی ها به جای بهره بردن از زبان طراحی خاص خود به طراحی گوگل علاقه مند هستند و سعی در بهبود سیاست های خود ندارند.

منبع :

MSPU

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
reddeah
پاسخ دهید چهارشنبه 31 خرداد 1396

سلام اصلاح کنید :
“در ایتدا گمان می رفت ”
ابتدا !

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,