ما به تازگی در گزارشی به اطلاع شما رسانده بودیم که مایکروسافت در حال آزمایش برای جایگزینی Stories به جای Albums در اپلیکیشن Photos ویندوز ۱۰ است و در حال حاضر این تغییر را برای برخی کاربران ارائه کرده است. حال به نظر می رسد آن تنها تغییر آینده ی این اپلیکیشن نخواهد بود و این شرکت همچنین آزمایش سیستم یکپارچه سازی جدید بینگ در این اپلیکیشن را نیز آغاز کرده و در حال کار بر روی آن است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

بر اساس گزارش وب سایت MSPU، برخی کاربران به تازگی در دستگاه های خود یکپارچه سازی جدید بینگ را دریافت کرده اند که در ادامه تصاویر آن ها موجود است. قابلیت یکپارچگی بینگ اساسا زبانه ی بینگ را به برنامه Photos اضافه می کند، که با کلیک کردن بر روی آن شما قادر خواهید بود تصاویر را در بینگ جستجو کنید.

البته یکپارچگی بینگ در برنامه Photos کمی بی معنی است، زیرا آن حتی اجازه نمی دهد شما یک عکس را از جستجوی بینگ به Photos خود وارد کنید تا بتوانید آن را در حالت آفلاین نیز مشاهده کنید. بنابراین در حال حاضر تنها ویژگی ارائه شده توسط قابلیت یکپارچه سازی بینگ، توانایی جستجو و مشاهده ی عکس ها از بینگ است.

با این حال این احتمال وجود دارد که مایکروسافت در آینده این ویژگی را گسترش داده و این یکپارچگی را از نظر امکانات و ویژگی ها بسیار غنی تر کند. ولی در حال حاضر، این ویزگی تنها پوششی در اپلیکیشن Photos است مه وب سایت Bing.com را نشان می دهد، بنابراین هنوز کاربرد خاصی ندارد زیرا که شما به سادگی می توانید این کار را با باز کردن Bing.com در یک مرورگر انجام دهید.

به نظر می رسد در حال حاضر ردمـوندی ها در حال آزمایش تصادفی ویژگی زبانه ی جدید بینگ برای رایانه های شخصی ویندوز ۱۰ هستند، بنابراین ممکن است شما در حال حاضر این ویژگی را بر روی دستگاه خود دریافت کرده باشید.

منبع :

MSPU

2159 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
hossein.A
پاسخ دهید پنجشنبه 7 اردیبهشت 1396

ما که چشممون خشک به راه این آپدیت جدید
شستم درد گرفت بس که چک آپدیتو زدم.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,