با خبر شدیم که کمپانی مایکروسافت در حال آزمایش نسخه ای به روز شده از اپلیکیشن Mail است که در آن عناصر اصلی طراحی فلوئنت به وضوح مشاهده می شود. گفته می شود کمپانی مایکروسافت در حال حاضر این اپلیکیشن را در اختیار کاربران اینسایدر حلقه Skip Ahead قرار داده و باز خورد این کاربران را جمع آوری می کند. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

بر طبق اخبار منتشر شده به نظر می رسد شرکت مایکروسافت در حال تدارک عرضه یک به روز رسانی برای اپلیکیشن های Mail و Calendar است زیرا این کمپانی هم اکنون نسخه جدیدی از اپلیکیشن های نام برده را در گروه کوچکی از کاربران اینسایدر حلقه Skip Ahead آزمایش می کند. گفتنی است نسخه مورد بحث با شماره نسخه 8700.40315 شناخته می شود. جالب است بدانید که در حال حاضر ما نسخه ذکر شده را در اختیار داریم اما هیچ گونه تغییری در ظاهر و هر آنچه گفته شده است را مشاهده نمی کنیم که این خود به وجود سناریوی A / B اشاره دارد.

در نسخه ای که در اختیار ماست و طبق آنچه در تصویر بالا به وضوح نمایان است طراحی اپلیکیشن به صورت شیشه ای و مات بوده و تنها برخی از عناصر و افکت های Fluent Design در آن وجود دارد. انتظار می رود در نسخه باز طراحی شده شاهد به کار گیری تمامی افکت ها و المان های طراحی نوین فلوئنت باشیم. احتمال می رود نسخه باز طراحی شده و  جدید اپلیکیشن های Mail و Calendar به زودی و در هفته های آینده به گروه های دیگر اینسایدر قدم بگذارد. نظر شما چیست؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,