همان طور که می دانید، رویداد بزرگ بیلد ۲۰۱۷ از روز گذشته آغاز شده و اکنون در حال نزدیک شدن به روز دوم آن هستیم. امروز تمرکز اصلی مایکروسافت در این کنفرانس، بر روی ویندوز خواهد بود و تیم ویندوز این شرکت احتمالا به روز رسانی بزرگ بعدی ویندوز ۱۰، یعنی رد استون ۳ را معرفی خواهند کرد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

پس از روز اول کنفرانس که همه چیز در مورد خدمات ابری و بات ها بود، گام بعدی این غول نرم افزاری در روز دوم، برای ویندوز ۱۰ خواهد بود و در آن مدیران ارشد تیم ویندوز به صحنه خواهند آمد و در مورد ویژگی های آینده ی این سیستم عامل بحث و گفت و گو خواهند کرد.

تری مایرسون، مدیر گروه سیستم عامل مایکروسافت، در اطلاعیه ای در توییتر تایید کرده است که تیم ویندوز در روز دوم کنفرانس بیلد، یک نگاه اجمالی به رد استون ۳ خواهند داشت. به نظر می رسد در جریان کنفرانس، معرفی های زیادی وجود خواهد داشت که از جمله ی آن ها، می توان به برخی اخبار از هالولنز اشاره کرد.

بدون شک، مورد پیش بینی ترین بخش، نگاه اولیه به رد استون ۳، به روز رسانی بعدی ویندوز ۱۰ خواهد بود که پیش بینی می شود در ماه سپتامبر عرضه ی آن آغاز گردد.

مایکروسافت به احتمال بسیار زیاد اشاره ای نیز به پروژه NEON خواهد کرد که با رد استون ۳ عرضه خواهد شد و تغییرات اساسی بصری را به همراه خواهد داشت. پروژه NEON در حال حاضر در به روز رسانی های نرم افزار در ویندوز ۱۰ در دسترس قرار دارد، اما با رد استون ۳ برای اولین بار این ویژگی برای همه به طور گسترده در دسترس قرار خواهد گرفت. این شرکت همچنین در مورد برخی ویژگی های جدیدی که برای ویندوز ۱۰ دسکتاپ از راه خواهند رسید، از جمله بهبود مرورگر اج، نیز بحث خواهد کرد.

در زمینه موبایل، به احتمال زیاد برخی اخبار منتشر خواهد شد، ولی انتظار نمی رود که ویندوز ۱۰ موبایل در بخش های اصلی این کنفرانس جایگاه خاصی داشته باشد.

کاربرانی که می خواهند طعم اولیه رد استون ۳ را بچشند در حال حاضر می توانند در برنامه ویندوز اینسایدر ثبت نام کرده و بیلدهای ابتدایی آن را دانلود کنند.

به نظر شما در کنفرانس امروز شاهد چه مواردی خواهیم بود؟

منبع :

SOFTPEDIA

1506 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sazhen
💔 2 پاسخ دهید پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

به نظرم هر چه بیلد کمتری ارائه بدهند ولی زمان بیشتری برایرفع اشکالات و باگها و اشافه شدن قابلیت های جدید بزارن بهتره تا اینکه اعداد بیلدها بالاتر بره و باگهاشون بیشتر
من خودم تا قبل کریترز خیلی راضی بودم ولی الان کلی مشکلات دارم

علی
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

اون نفر دومی که عینک زده، اون چرا خودشو قاطی کرده؟؟؟

pjman
💔 1 پاسخ دهید پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

در زمینه موبایل هیچ خبری نیست خیالتون راحت ,

Ahmad
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

سلان دوستان
اگه کسی میدونه جواب بده
من هنوز بروزرسانی “کریتورز” لب تاب رو دریافت نکردم
آیا کم کم داره ارائه میشه و هنوز همه دریافت نکردن یا مشکل از لب تاب منه؟
ممنون

  امیر زمانی
  💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام
  بله هنوز خیلی ها دریافت نکردن

   Ahmad
   💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

   مرسی

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام