Windows-Edge

قابلیت افزونه ها در مرورگر اِج توسط مایکروسافت در سال گذشته میلادی رونمایی شد. این ویژگی تا به حال در بیلد های ویندوز ۱۰ وجود نداشته است اما خبر هایی حاکی از آن است که قرار است به بیلدهای آینده ویندوز ۱۰ اضافه شوند. با وینفون همراه شوید.در یکی از پست ها به جزییاتی اشاره شده که در مرورگر  اِج بهبود هایی دیده خواهد شد  که در سال جاری میلادی شاهد آنها خواهیم بود. مایکروسافت همچنین می گوید که در حال حاضر روی قابلیت افزونه ها کار می کنند که تست های داخلی را می گذراند و در بیلدهای آینده رد استون ویندوز ۱۰ که برای اینساید ها منتشر می شود وجود خواهد داشت.

سال گذشته ما از قابلیت افزونه ها در مرورگر اِج رونمایی کردیم تا جایگزین add-ons که معمولا غیر قابل اعتماد و نا امن بودند شود. این قابلیت درخواستهای بسیاری از سود کاربران داشته و ما در حال توسعه افزونه ها برپایه تکنولوژی وب هستیم که برای توسعه دهندگان آشنا باشد. هر گونه قابلیت اضافه در مرورگر ها مسیری را برای بد افزار ها باز می کند اما افزونه های ما از طریق استور ویندوز نصب خواهد شد.

هنوز بلا تکلیفی هایی وحود دارند که چه زمانی ما می توانیم از این قابلیت استفاده کنیم و ردموندی ها هم تا کنون زمانی را برای اضافه کردن افزونه ها مشخص نکرده اند.

ما انتظار داریم اجرای این قابلیت در یکی از بیلدهای تازه ویندوز ۱۰ رداستون از طریق برنامه اینسایدها عملی شود. زمان دقیق انتشار این قابلیت را به زودی به اطلاع خواهیم رساند.

مایکروسافت در حال کار بر روی افزونه ها است و به همین دلیل نمی خواهد زمان دقیق اولین انتشار مربوط به این قابلیت را اعلام کند، و هرگونه باگی می تواند انتشار افزونه را به تعویق بیاندازد و باعث نارضایتی کاربران شود.

هم اکنون ویژگی افزونه ها برای مرورگر اِج تحت توسعه است و به زودی با تلاشهای مایکروساف این ویژگی را خواهیم دید. اگر همه چیز خوب پیش رود، افزونه ها برای همه کاربران در تابستان پیش رو منتشر خواهد شد.

نظرات خود را در این مورد با ما در میان بگذارید. شما در این مورد چه فکر می کنید؟

منبع :

softpedia

 

271 پست
آرش ابراهیم زاده
دانشجو :)
مطالب مرتبط
مطالب نویسنده
بیلد جدید حقله آلفای اکس باکس منتشر شد چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶
کنترلر جدید اکس‌باکس معرفی شد چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶
دیدگاه کاربران
سورن
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

اولین پست شما هم مبارک باشه

  آرش ابراهیم زاده
  💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

  ممنون دوست عزیز

Ali 1520
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

لطفن تیتر مطلب رو اصلاح کنید ، “افزورنه”

  آرش ابراهیم زاده
  💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

  مرسی از دقتتون اصلاح شد!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,