microsoft-surface-invite-surface-event

اخیرا مایکروسافت دعو‌نامه‌ی جدید را ارسال کرده است که خبر از برگزاری مراسمی در ۵ آبان‌ماه در شهر نیویورک می‌دهد. به‌نظر می‌رسد که در این رویداد، مایکروسافت اقدام به‌معرفی ویژگی‌های مربوط به اکس‌باکس و آینده‌ی ویندوز ۱۰ کند اما برطبق گزارش سایت ورج، باید منتظر رونمایی از رایانه‌ی All In One سرفس در این مراسم نیز بود. در ادامه با وینفون همراه باشید.

به‌نظر می‌رسد که این مراسم مانند مراسم سال گذشته به معرفی سخت‌افزارهای جدید مایکروسافت نپردازد و درعوض از دستگاه‌های جدید ساخته‌شده توسط شرکای مایکروسافت رونمایی شود. همچنین گفته می‌شود که مایکروسافت قصد دارد درباره‌ی اکس‌باکس وان و آینده‌ی ویندوز ۱۰، سخنانی را بیان کند. حال بر اساس گزارشی که به‌دست سایت ورج رسیده است، باید منتظر رونمایی از رایانه‌ی سرفس مایکروسافت در این رویداد بود.

اخیرا تصاویری از صفحه‌کلید و ماوس سرفس به بیرون درز کرده بود که باتوجه به آن‌ها به‌نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد دارد از رایانه‌ی All in One خود رونمایی نماید. منبعی نزدیک به مایکروسافت، به سایت ورج گزارش داده است که در این رویداد، مایکروسافت برنامه‌ای برای به‌روز رسانی سرفس‌پرو ۴ و سرفس‌بوک ندارد و درعوض، از دستگاه‌ها و لپ‌تاپ‌های شرکایش پرده‌برداری خواهد کرد.

تمرکز اصلیِ این رویداد بر روی چشم‌اندازهای مایکروسافت برای آینده‌ی ویندوز ۱۰ و رایانه‌ی شخصی مایکروسافت خواهد بود. همچنین احتمال داده می‌شود که مایکروسافت درباره‌ی ویژگی‌های دو به‌روز رسانی آتی ویندوز که در سال آینده منتشر خواهد شد نیز سخن بگوید و به استراتژی‌های گیمینگ اکس‌باکس و ربط آن به ویندوز ۱۰ نیز اشاراتی داشته باشد.

به‌نظر شما، مایکروسافت در رویداد پیش‌رو، از رایانه‌ی خود رونمایی خواهد کرد؟

منبع :

THE VERGE

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Alireza
پاسخ دهید یکشنبه 17 مهر 1395

ایول
شاهکاری دیگر از تیم سرفیس

amar
پاسخ دهید یکشنبه 17 مهر 1395

ایول چه شود

sayan
پاسخ دهید یکشنبه 17 مهر 1395

یکی از شرکایش هم نوکیاست

فرهاذ
پاسخ دهید یکشنبه 17 مهر 1395

امیدوارم مایکروسافت همه رو غافلگیر کنه

یلدا
پاسخ دهید دوشنبه 18 مهر 1395

اصلا من نمی دونم all in one چی هست آقا؟؟؟

    ایمان
    پاسخ دهید دوشنبه 18 مهر 1395

    دستگاهای رومیزی که هیچ کیسی ندارن. در حقیقت صفحه مانیتورشون هم کیس و هم صفحه نمایش.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,