Windows-Insider-Program-Desktop-Backgrounds-1415387246-0-0

مایکروسافت امروز اعلام کرد که کنسول اکس باکس وان و نرم افزار اکس باکس در ویندوز ۱۰، هر دو در تابستان امسال یک به روز رسانی دریافت خواهند کرد که به گیمر ها کمک خواهد کرد تا از طریق اکس باکس لایو با دوستان خود در ارتباط باشند و بتوانند از طریق دستگاه های مختلف، به بازی کردن بازی های خود بپردازند و از بازی کردن با کنسول مایکروسافت لذت ببرند.

مایکروسافت همواره بر ایده خود برای یکپاچه شدن دستگاه های ویندوزی تاکید بسیاری داشته است. به طوری که هرچه بیشتر می گذرد، شاهد یک پارچی بیشتری بین این دستگاه ها هستیم. مانند اکنون که اعلانیه های ویندوز موبایل در ویندوز ۱۰ به نمایش در می آیند یا از طریق ویندوز ۱۰ می توان در ویندوز موبایل یک پیامک را ارسال کرد. اما هنوز، جا های زیادی برای یک پارچه شدن نیاز به کار دارند.

message-1

مایکروسافت همچنین قصد دارد تا استور ویندوز و اکس باکس را در آینده ای نزدیک یکپارچه کند. در کنار این رونمایی ها از آینده ویندوز ۱۰ واکس باکس وان، مایکروسافت می گوید که قصد دارد تا ویندوز اینسایدر و اکس باکس پریویو را یکی کند تا دیگر بازخورد های کاربران، با یک دیگر و از یک درگاه ارسال شوند و دیگر نیازی نباشد تا کاربران برای عضو حلقه های پیش نمایش شدن، برای هر سرویس به طور جداگانه ثبت نام کنند و بیلد های پیش نمایش را برای ویندوز ۱۰ و اکس باکس خود دریافت کنند. همچنین، تیم آفیس اعلام کرده اند که آن ها هم به زودی به این حلقه ملحق خواهند شد

منبع :

MSPOWERUSER

258 پست
احسان رستمی پور
علاقه مند عکاسی و تکنولوژی Instagram: sir_ehr
مطالب مرتبط
مطالب نویسنده
ایده عکاسی: عکاسی بوکه یکشنبه 29 مرداد 1396
ایده عکاسی: نگاهی به بالا یکشنبه 22 مرداد 1396
دیدگاه کاربران
علی
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه 19 خرداد 1395

چگونه در xbox one عضو xbox پریویو شد؟؟؟؟؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,