کنفرانس E3 2018 به طور رسمی در جریان است و در این رویداد، بزرگ‌ترین ناشران بازی در جهان در حال معرفی از بهترین بازی‌های خود و انتشار تریلرهایی از آنها هستند. مایکروسافت نیز در تاریخ 10 ژوئن، یعنی امروز کنفرانس خبری در این نمایشگاه را برگزار خواهد کرد که انتظار می‌رود این شرکت در آن به صحبت در مورد بازی‌ها، سخت افزار و سایر محصولات مرتبط با ایکس باکس برای آینده بپردازد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

طبق گفته‌های فیل اسپنسر، رییس بخش ایکس باکس مایکروسافت، این شرکت در حال آماده شدن برای برگزاری رویداد خود در نمایشگاه بوده و آنها تمرین نهایی را انجام می‌دهند. حالا فیل اسپنر از روی صحنه یک توییت ارسال کرده که تأیید کرده است 15 بازی جدید، به همراه موارد “خیلی، خیلی بیشتر” در طول این کنفرانس به نمایش گذاشته خواهد شد که نشان می‌دهد کنفرانس امسال تا چه حد می‌تواند برای طرفداران ایکس باکس هیجان انگیز باشد.

در حالی که فاش شدن اطلاعات در مورد کنفرانس‌های مطبوعاتی E3 امری رایج است، ولی مایکروسافت جزئیات بیشتری در مورد نمایشگاه امسال را محفوظ نگه داشته است که امشب می‌تواند هیجان طرفداران را برانگیزد. در حالی که در سال‌های گذشته کل برنامه‌های کنفرانس در فضای آنلاین منتشر می‌شد، امسال ما هنوز اطلاعات قابل اعتمادی در مورد بخش‌های مهم آن در دست نداریم.

اگر از کاربران ایکس باکس یا طرفداران مایکروسافت هستید در تاریخ دوشنبه 21 خرداد ماه (امشب)، ساعت 30 دقیقه بامداد از طریق میکسر پخش زنده این رویداد مهم را تماشا کنید. علاوه بر میکسر، شما از طریق یوتیوب و توییچ می‌توانید پخش زنده این کنفرانس را تماشا کنید، ما نیز در وینفون مانند همیشه با پوشش خبری این رویداد همراه شما عزیزان خواهیم بود.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2236 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,