دقایقی پیش مایکروسافت به‌ روز رسانی تجمعی جدیدی را برای ویندوز ۱۰ کامپیوتر منتشر کرد. به‌ روز رسانی تجمعی سه شنبه ها مطابق روال ماهانه و در زمان مقرر در دسترس کاربران قرار گرفته و کاربران با مراجعه به بخش تنظیمات قادر به دریافت این به‌ روز رسانی خواهند بود. در ادامه با وینفون همراه باشید.

طبق معمول، پچ روز سه شنبه مایکروسافت همیشه روی رفع مسائل امنیتی ویندوز 10 تمرکز دارد، بنابراین برای کسانی که از آخرین نسخه سیستم عامل مایکروسافت استفاده می کنند، بسیار مهم است تا در اسرع وقت آن را دریافت کنند.

نصب این به روز رسانی های تجمعی برای کاربران ویندوز 10 اهمیت بالایی دارد، زیرا دستگاه آن ها را در مقابل مشکلات و مسائل امنیتی احتمالی ایمن می سازد.

این ماه مایکروسافت یک نسخه جدید از ویندوز 10 را نیز به فهرست کسانی که به روز رسانی های تجمعی را دریافت می کنند اضافه کرده است. پیش از این، این لیست شامل نسخه اولیه RTM (که دیگر به روز رسانی دریافت نمی کند)، به روز رسانی نوامبر (نسخه 1511)، به روز رسانی سالگرد (نسخه 1607)  و به روز رسانی کریترز (نسخه 1703) ویندوز 10 بود، ولی حالا این شرکت به روز رسانی فال کریترز را (نسخه 1709) نیز مشمول دریافت پچ ها کرده است که البته دور از انتظار نبود.

انتشار به روز رسانی فال کریترز ویندوز 10 در تاریخ 17 اکتبر آغاز شد و این غول نرم افزاری در حال حاضر آن را به صورت تدریجی در دسترس مشتریان خود در سراسر جهان قرار می دهد.

هنوز خبری در رابطه با انتشار این به روز رسانی برای ویندوز 10 موبایل در دسترس قرار نگرفته است.

منبع :

SOFTPEDIA

2176 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
 • No items.
 • دیدگاه کاربران
  MiLaD_ms
  پاسخ دهید سه شنبه 23 آبان 1396

  سلام
  ببخشید آقای زمانی هنوز مشخص نیست ک چه زمانی فایل iso به روز رسانی فال کریتورز منشر میشه ؟؟؟ تا همه بتونن فایل iso رو دریافت کنن ؟؟؟

  حسین
  پاسخ دهید سه شنبه 23 آبان 1396

  من نسخه 1709 نصب دارم ولی هیچ آپدیتی دریافت نمی کنم!!!

  بهزاد
  پاسخ دهید سه شنبه 23 آبان 1396

  آپدیت برای گوشی هم اومد

  sajadoo
  پاسخ دهید سه شنبه 23 آبان 1396

  برا گوشیم اومد..۹۲۵ که نه نمیشه گفت..همون ۹۵۰😑

  reza
  پاسخ دهید چهارشنبه 24 آبان 1396

  برای 830 هم اومد ولی متاسفانه هنوز بعد از 2 تا آپدیت بسته های زبان فارسی رو نمیشه دانلود کرد.

  برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
  برچسب ها: , , , , , , , , , ,