vs2015 logo

بالاخره بعد از مدت ها، مایکروسافت تاریخ عرضه نسخه RTM ویژوال استودیو 2015 را اعلام کرد. اما گویا قرار نیست که تنها ویژوال استودیو عرضه شود! بلکه به همراه آن، Team Foundation Server 2015 و NET Framework 4.6. عرضه خواهند شد و توسعه دهندگان می توانند آن ها را نیز دریافت کنند. بنا بر گفته مایکروسافت، قرار است این سه در تاریخ 29 تیر 1394 تنها یک هفته پیش از انتشار نسخه رسمی ویندوز 10، عرضه شوند. با وینفون همراه باشید.

S. Somasegar از مایکروسافت درباره این موضوع در وبلاگ MSDN این چنین می نویسد:

“انتشار ویژوال استودیو 2015 بسیار مهم و ویژه خواهد بود. ما درهای ویژوال استودیو را بر روی توسعه دهندگان سایر پلتفرم ها باز کردیم تا آن ها بتوانند برای پلتفرم های ویندوز، اندروید و iOS نرم افزار ها و بازی های خود را ساخته و منتشر کنند. برای توسعه گیم نیز خبر های خوبی داریم! ما با سه شرکت قدرتمند Unity ،Unreal و Cocos در زمینه توسعه بازی ها در ویژوال استودیو همکاری کرده ایم و بستری گسترده را به وجود آورده ایم. در کنار ویژگی های نام برده شده، ما خدمات و سرویس های مربوط به زبان های راسِلین، ویژوال بیسیک و #C را باز تعریف کرده ایم. ما علاوه بر ویژوال استودیو، دو بسته ویژه را نیز عرضه می کنیم. اولین مورد، Team Foundation Server 2015 است که در کنار ویژوال استودیو آنلاین، ابزار های پلتفرم ابری اَژِر و… در همه جهات به توسعه نرم افزار های شما کمک می کنند. مورد دوم نیز NET Framework 4.6. خواهد بود! پس اکنون می دانیم که زمان عرضه ویژوال استودیو 2015، موقعیتی ویژه است.”

به هنگام عرضه ویژوال استودیو 2015 یک نشست خبری به شکل پرسش و پاسخ با تیم مهندسی برگزار می شود و توسعه دهندگان حاضر می توانند سوالات خود را از تیم مهندسی بپرسند.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع: MSDN BLOGS

منبع :

MSDN BLOGS

998 پست
عرفان مرادی
علاقه مند به مایکروسافت و سرویس های این شرکت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
محمد
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه 9 تیر 1394

بی صیرانه منتظر این ورژن ویژوال استادیو ام
فقط خدا کنه در مورد زامارین و پلتفرمای دیگه دو چیز درست شده باشه:
یکی این که فقط از سی شارپ ساپورت نکنه
و هم این که محیط دیزاین لیاوت ها قوی تر شده باشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,