از آنجایی که تعداد کاربران فیسبوک بسیار زیاد است، وب سایت ها و همینطور وب اپلیکیشن های بسیاری برای سیستم احراز هویت کاربران از اطلاعات حساب کاربری فیسبوک استفاده می کنند. در حالی که روز به روز به تعداد کاربران سرویس های مایکروسافت اضافه می شود این شرکت در حال بهینه سازی سیستم ورود با استفاده از حساب کاربری مایکروسافت مشتریان است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت هم مانند دیگر شرکت ها از این قاعده مستثنا نیست و برای راحتی کاربران از پیچیدگی های مراحل ثبت نام خودداری کرده تا با استفاده از ورود با حساب فیسبوک تجربه کاربری یکتایی را برای مشتریان خود فراهم کند. اما حالا تعداد سرویس ها و خدمات این شرکت در چند سال اخیر پیشرفت خیلی زیادی داشته است. در حالی که تا همین چند وقت پیش برای ورود به اسکایپ می توانستید از حساب کاربری فیسبوک استفاده کنید؛ مایکروسافت تایید کرد که ورود به اسکایپ با حساب کاربری فیسبوک را فقط تا ژانویه 2018 پشتیبانی می کند.

این ویژگی در حال حاضر فقط در نسخه های قدیمی تر پشتیبانی می شود. در حالی که آخرین نسخه دسکتاپ و نسخه های سیستم عامل iOS و اندروید برای ورود نیاز به حساب کاربری مایکروسافت شما دارد. برداشت مایکروسافت از این حرکت به عنوان بهینه سازی سیستم ورود به اسکایپ است، این تغییر باعث یکپارچگی سیستم ثبت نام و ورود در سرویس های مایکروسافت نظیر Office Online، Outlook، OneNote، OneDrive است. این فرایند مهاجرت جهت تسهیل سیستم ورود خواهد شد.

منبع :

MSPOWERUSER

14 پست
پوریا مفتاحی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,