surface

یکی از نگرانی های کاربران نسخه ی های قدیمی سرفس پرو شرکت مایکروسافت در رابطه با خم شدن و گرم شدن بیش از اندازه ی کابل برق گجت هایشان است، مایکروسافت تا اکتبر سال ۲۰۱۵ بیش از ۵۰۰۰۰۰ دستگاه از سرفس پرو را روانه ی بازار کرده است که براورد می کند اگر تنها چند درصد این دستگاه ها این ایراد را در کابل داشته باشند باز هم تعداد زیادی خواهند بود که نیاز به تعویض کابل خواهند داشت. 

از همین رو روز گذشته یکی از سخنگویان شرکت در رابطه با این موضوع ایمیلی را مبنی بر این که شرکت برای رفع نگرانی کاربران سرفس پرو پروژه ای را انجام خواهد داد منتشر کرد، این پروژه به گفته ی این شخص فراخوانی برای تحویل گرفتن کابل های خراب و تعویض رایگان آن است، البته مایکروسافت تنها دستگاه هایی که قبل از تاریخ اکتبر ۲۰۱۵ خریداری شده اند را مشمول این طرح می داند و کابل محصولات جدیدتر تعویض نخواهند شد. البته مایکروسافت برای کابل های خراب نیز شرط قرار داده است و گفته است کابل هایی تعویض خواهند شد که به صورت متناوب پیچ خورده یا به شدت خم شده اند.

این سخنگو همچنین گفته است که این اعلامیه ی فراخوان همراه با تمام جزئیات در روز جمعه تاریخ ۲۲ ژانویه در وبسایت رسمی مایکروسافت قرار خواهد گرفت و این تعویض به صورت رایگان و به صورت جهانی صورت خواهد گرفت.

منبع :

THENEXTWEB

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
pezhman
پاسخ دهید چهارشنبه 30 دی 1394

سلام تیم وینفون یه طرح جدید تو چنته داشتید چی شد

    علی گلشن
    پاسخ دهید چهارشنبه 30 دی 1394

    طرح جدید نبود پژمان جان، بلکه یکی از بخش های سایت رو یکم تقویتش کنیم.

Elen
پاسخ دهید چهارشنبه 30 دی 1394

من بعد ۳ سال کوچ کردم ولی شما نکنید صبر کنید صبر کنید همه چی که درست شد به من خبر بدید بعد میرم بازار یه گوشی خفن ویندوزفونی میگیرم!
نه حرص کارای مایکی رو میخورم نه عمرم رو کم! تقصیر خودشم هست با این سیاست هاش دیگه خیلی زولش میده ویندوز ۸ که بود صحبت از وین ۱۰ بود هنورم هست

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,