همان طور که حتما مطلع هستید، مایکروسافت و کوالکام چند ماه است که در حال کار برای اجرای نسخه کامل ویندوز ۱۰ بر روی پردازنده های ARM هستند. این هفته نمایشگاه کالاهای الکترونیکی موسوم به کامپیوتکس ۲۰۱۷ در تایپه شروع خواهد شد و طبق معمول، در این نمایشگاه ما معرفی ها و اطلاعیه های جدید بسیاری در مورد ویندوز خواهیم دید، اما این بار به نظر می رسد که موارد جدید بسیار جالب توجهی در این رویداد وجود خواهد داشت. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت و کوالکام به تازگی دعوت نامه های خود برای کامپیوتکس ۲۰۱۷ را ارسال کرده اند و انتظار می رود که این شرکت ها در جریان این نمایشگاه اطلاعات بیش تری در مورد ویندوز بر روی ARM آشکار سازند. این دعوت نامه اشاره می کند:

در Computex 2017 به ما بپیوندید: برای جشن گرفتن اکوسیستم در حال رشدی که یک تجربه کامپیوتر همراه خارج از این جهان را به توده مردم ارائه خواهد کرد آماده شوید.

این دعوت نامه به احتمال زیاد اشاره به ویندوز بر روی ARM دارد که مایکروسافت و کوالکام مدتیست بر روی آن مشغول به کار هستند. در اواخر سال گذشته اعلام شد که مایکروسافت در حال آوردن ویندوز ۱۰ به پردازنده های ARM بوده و این کار با پردازنده کوالکام اسنپ دراگون ۸۳۵ آغاز خواهد شد. مایکروسافت به تازگی برخی جنبه های فنی ویندوز بر روی ARM را در کنفرانس توسعه دهندگان بیلد ۲۰۱۷ شرح داد، اما دستگاه های در حال اجرای ویندوز بر روی ARM تا اواخر امسال از راه نخواهند رسید.

با توجه به متن این دعوت نامه انتظار می رود در روزهای آتی شاهد انتشار اخبار بیش تری در مورد دستگاه های ویندوی مبتنی بر پردازنده های ARM باشیم. بنابراین در روزهای آینده برای اطلاع کامل از اخبار و گزارش ها پیرامون این موضوع با وینفون همراه باشید.

با توجه به این گزارش، به نظر شما در این نمایشگاه شاهد انقلابی در زمینه دستگاه های ویندوزی خواهیم بود؟

منبع :

MSPU

1811 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
mohsen
پاسخ دهید یکشنبه 7 خرداد 1396

من گوشی لومیا ۷۳۰ دارم میخوام از طریق رجیستری اونو به ۹۵۰ تبدیل کنم تا بروزرسانیهای جدید تر رو بگیرم .
فکر کنم آموزششو تو سایت قبلا دیدم اگه میشه برام لینکشو بفرستید و اینکه اصلا همچین کاری عملی هست هنوز یا نه .
ممنون

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,