windows-10-themes-630x486

مایکروسافت درباره به روز رسانی Creators در کنفرانس اخیر صحبت کرد و از قابلیت هایی صحبت کرد که در میان آن ها شخصی سازی بیشتر از طریق انتخاب رنگ کلی سیستم عامل بود. در این میان به نظر می رسد مایکروسافت فروش پوسته های ویندوز ۱۰ را در استور آغاز کند. با وینفون همراه باشید.  

اکنون کاربران ویندوز ۱۰ برای انتخاب رنگ کلی سیستم‌عامل، به کم‌تر از ۵۰ رنگ محدود هستند. حال به نظر می‌رسد که این رویه به‌زودی دست‌خوش تغییر خواهد شد. براساس ویدیو منتشر‌شده از مایکروسافت، به‌زودی کاربران قادر خواهند بود تا رنگ کلی سیستم عامل را شخصی‌سازی کنند و از میان رنگ‌ها، هزاران رنگ دلخواه را پدید آورند.

براساس گزارش The Verge عملکرد جدیدی در بخش تم ها یا پوسته های ویندوز شاهد خواهیم بود که تام وارن گزارشگر این سایت در توییتر از شروع فروش تم های ویندوز در استور از قیمت ۲.۴۹ دلار خبر داده است. بنابر تصویری که تام وارن منتشر کرده است، مایکروسافت پوسته های مختلفی را برای بازی ها و … به فروش خواهند رساند و این تم ها بیشتر برای Xbox One مشاهده خواهد شد و به گیمرها توانایی شخصی سازی بیشتری را خواهد داد. به طور مثال تم بازی ماینکرفت ۱.۹۹ دلار است و Bangtan Boys رایگان.

این تم ها از به روز رسانی Windows 10 Creators برای کاربران در استور ویندوز در دسترس خواهد بود. از نظر شما این تم ها به شخصی سازی بیشتر ویندوز کمک خواهد کرد؟

منبع :

TECHNOBUFFALO

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
میثم
پاسخ دهید شنبه 7 آبان 1395

فیفا رو گوشیتون مشکلی پییدا نکرد؟برا من چند روز پیش گفت سیستم درحال تعمیره بعد ۳۰ دقیقه دیگه به فیس بوک لینک نمیشه…باز امروز گفت سیستم درحال تعمیره دیگه باززیکنا تکون نمیخورن
زدم حذف کردم از اول نصب کردم کلا ترکید…
یکی بگه چه کنم؟؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,