۳۰ ماه ژوئن، یعنی ۹ ام تیر ماه، آخرین روز از سال مالی مایکروسافت بود، و به نظر می رسد که این غول شرکت های برنامه نویسی قصد دارد تا سال مالی جدید خود را با یک سازمان دهی مجدد آغاز کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

بنا به گزارش سایت خبری بلومبرگ، ردموند قصد دارد بخش فروش خود را مجددا سازمان دهی کند؛ این امر بر کسب و کار بازرگانی، که اکنون در دست Jean-Philippe Courtois و Judson Althoff قرار دارد، در سراسر جهان تأثیر خواهد گذاشت. این سازمان دهی مجدد در بین سازمان دهی های سال های اخیر این شرکت، بزرگ ترین آنها به حساب می آید و در نتیجه آن قطعا  یک سری از کارکنان بیکار خواهند شد؛ به علاوه می تواند بر بازاریابی مایکروسافت در اقسام نقاط جهان نیز تأثیر گذار واقع شود.

در ادامه گزارش، بلومبرگ اعلام کرد که مایکروسافت تصمیم دارد تمرکز بخش فروش خود را بر روی فروش بهتر خدمات اَبری معطوف کند تا سهم بیشتری از بازار را کسب و از شرکت آمازون سبقت بگیرد. این موضوع به هیچ وجه موضوع تازه ای نیست، چرا که در این مدت، خدمات ابری مایکروسافت منافع زیادی را عاید این شرکت کرده است و انتظار می رود که به پیشرفت خود در این زمینه ادامه دهد.

هنوز به طور کامل مشخص نیست که این سازمان دهی مجدد تا چه مقدار بر روی فروش محصولات مایکروسافت تأثیر گذار خواهد بود، اما با این حال ممکن است شاهد تغییرات جزئی دیگر در بخش های مختلف ردموند نیز باشیم. انتظار می رود که از آخرین تغییرات در تاریخ پنجم ماه جولای پرده برداری شود.

شما در رابطه با این تغییرات چطور فکر می کنید؟ آیا مایکروسافت راه درستی را در پیش گرفته است؟

منبع :

MSPOWERUSER

32 پست
آریان خانجانی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,