از کنسول بازی جدید مایکروسافت، اسکورپیو، هفته آینده به صورت رسمی رونمایی خواهد شد اما همچنان در رابطه با نام این کنسول قدرتمند شک هایی وجود دارد و به نظر می رسد که هنوز نام تجاری برای این کنسول انتخاب نشده است. اما آیا این لوگوی تازه به ثبت رسیده توسط مایکروسافت ارتباطی با این کنسول دارد؟ در ادامه با وینفون همراه باشید.

انتظار می رود تا مایکروسافت “پروژه اسکورپیو”، کنسول بازی جدید خود با قابلیت اجرای ۴K را یکشنبه ۱۱ ژوئن در E3 به طور رسمی معرفی کند. اگر بسیاری از گیمر ها با نام اسکورپیو آشنا هستند به این دلیل است که، این کمپانی قبلا اعلام کرده بود که اسکورپیو اسم رمزی برای این سخت افزار می باشد. اما این طور به نظر می رسد که مایکروسافت نام تجاری برای جایگزین کردن اسکورپیو تا کنون آماده نکرده است.

با وجود اینکه احتمال دارد مایکروسافت نام اسکورپیو را برای کنسول جدید خود انتخاب نکند، اما این کمپانی جدیدا لوگویی در ارتباط با بازی ها و کنسول های بازی، در دفتر مالکیت معنوی اتحادیه اروپا ثبت کرده است. این لوگوی S مانند، توسط (NeoGAF(viaReddit پیدا شده، اما کاربرد آن هنوز مشخص نیست.

هیچ اطلاعات دیگری در رابطه با این لوگو در وبسایت EUIPO وجود ندارد و نمی توان تشخیص داد که آیا این لوگو ارتباطی با اسکورپیو دارد یا مرتبط با محصول گیمینگ دیگری از این کمپانی است که هنوز معرفی نشده. اما  “Nice Classification” مربوط به کاربرد این لوگو در این وبسایت سرنخ هایی را در این رابطه به مامی دهد.

۹ : بازی کامپیوتری برای استفاده در کامپیوتر های خانگی و یا کنسول های بازی.

۲۸ : کنسول بازی برای استفاده با صفحه های نمایش خارجی و جداگانه: بازی های با کنترل کننده های راه دور.

قطعا در ادامه این هفته اطلاعات بیشتری در رابطه با این لوگو به دست خواهیم آورد. نظرات خود را در رابطه با این لوگو مرموز با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

ONMSFT

95 پست
شایان حسین زاد
او کارشناس مهندسی برق قدرت است. به فوتبال علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های کامپیوتری و فیلم و موسیقی کند. شایان اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Talkman
پاسخ دهید سه شنبه 16 خرداد 1396

بیشتر شبیه به اینه >>> S8

alirezab.1999
پاسخ دهید سه شنبه 16 خرداد 1396

Unigram آپدیت شد : Version 0.2.296.0

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,