translator-10-beta-store

به تازگی شاهد برنامه ی یونیورسال جدیدی از مایکروسافت خواهیم بود که فعلا در مراحل آزمایشش به سر می برد. این برنامه نسل بعدی برنامه مترجم مایکروسافت با نام Translator است که قابلیت هایی همچون ترجمه توسط دوربین و صدا دارد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در زمان نوشتن این مطلب، این برنامه از استور ویندوز 10 دسکتاپ و ویندوز 10 موبایل قابل دانلود نیست، اما صفحه ی این برنامه در استور می تواند ظاهر کلی برنامه را به ما نشان دهد و اطلاعات کمی را نیز در اختیار ما قرار دهد. قابلیت هایی که در این برنامه گنجانده شده اند شامل ترجمه توسط دوربین، صدا یا متن می شود و میزبان 10 ها زبان برای ترجمه است. شاید این قابلیت ها جدید نباشند، اما هیچ شکی نیست که ظاهر بصری برنامه متناسب با ویندوز 10 نیز تغییر کرده است. هر چند ممکن است عملکرد برنامه در تشخیص نوشته ها از طریق دوربین، یا صدا نیز بهتر شده باشد. این تصاویر از محیط این برنامه هستند: (برای دیدن در اندازه ی بزرگ تر، روی آن ها کلیک کنید.)

translator-10-beta-2translator-10-beta-1

translator-10-beta-4translator-10-beta-3

همانطور که از برنامه های جدید مایکروسافت انتظار داریم، این برنامه نیز یونیورسال خواهد بود، بنابراین شما می توانید این برنامه را بر روی ویندوز 10 موبایل نیز داشته باشید و در حالی که در حرکت هستید، اقدام به ترجمه ی مطالب مورد نظر خود کنید. عملکرد و ظاهر برنامه نیز در گوشی همان است و گزینه های برنامه کوچک تر شده اند تا مناسب گوشی نیز باشند.

translator-10-beta-mobile-screens

هر چند این برنامه هنوز قابل نصب نیست، با این حال دیدن یک برنامه ی دیگر ساخته شده توسط مایکروسافت که شکل و شمایل ویندوز 10 را به خود می گیرد، خوب است. شما می توانید با استفاده از این لینک، به صفحه ی این برنامه در استور بروید و هر زمان که برنامه قابل دانلود بود، آن را بر روی رایانه یا گوشی خود نصب کنید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

981 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
MRG
پاسخ دهید جمعه 21 شهریور 1394

یک ساعت دیگه تا انتشار بیلد جدید

مرتضی
پاسخ دهید جمعه 21 شهریور 1394

علی جون از بیلد جدید موبایل ویدئو یا پریویو نیومده؟

    علی گلشن
    پاسخ دهید جمعه 21 شهریور 1394

    خیر عزیز. مطلب بعدی سایت رو بخونید.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,