سال گذشته ما اطلاع دادیم که مایکروسافت پشتیبانی از Microsoft Translator را روی ورژن‌های قدیمی ویندوز (ویندوز ۸، ویندوزفون ۸ و ویندوزفون 7.1) از تاریخ 20 مارس 2017 و نسخه‌های نصب شده در 30 آوریل 2017 متوقف خواهد کرد. اکنون طبق گزارش جدید، Microsoft Translator از هم اکنون برای ویندوزفون ۸.۱ در دسترس نیست. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در آن زمان مایکروسافت گفت که Translator در ویندوز 8.1 و ویندوز فون 8.1 از طریق یک به‌روزرسانی جدید پشتیبانی خواهد شد و کاربران باید اطمینان حاصل کنند که برنامه خود را قبل از 30 آوریل 2017 به‌روزرسانی کنند تا برنامه به کار خود ادامه دهد.

امروز تعدادی از کاربران ویندوز ۸.1 چندین بار شکایت کردند که نصب برنامه مورد بحث دیگر کار نمی‌کند و برنامه دیگر در استور مایکروسافت موجود نیست.

بر اساس گفته‌های یک کاربر که با پشتیبانی مایکروسافت صحبت کرده، برنامه برای ویندوز 8.1 نیز قطع شده است.

این برنامه ویژگی‌های کاملی داشت؛ از جمله ترجمه با دوربین و ترجمه صوتی، به‌روزرسانی کاشی زنده و… که همگی این برنامه را به یکی از کامل‌ترین‌های استور تبدیل می‌کرد.

ویندوز 8.1 تنها دارای سهم بازار کمتر از 6 درصد و خروج از پشتیبانی اصلی در ماه ژانویه امسال می‌تواند به سادگی یکی دیگر از نشانه‌هایی باشد که زمان ارتقا فرا رسیده است.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

815 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ali
پاسخ دهید یکشنبه 17 تیر 1397

بهتر آخه ما کی از دست این ویندوز 7و8 خلاص می شیم خدایش دیگه باید جمعش کنن بیان سمت ویندوز 10 اگه کل کاربرای ویندوز 8و7 بیان سمت ویندوز 10 دیگه استور ویندوز دیگه همه برنامه ها میان برای استور ویندوز الان چهارتا بازی پر طرفداره موبایلی براش نمیان حالگیری

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,