_مایکروسافت پنل جدید

مایکروسافت نسخه توسعه‌دهنده هولولنز 2 را با قیمت 3500 دلار معرفی کرد اواخر سال جاری میلادی در دسترس خواهد بود

مایکروسافت نسخه توسعه‌دهنده هدست هولولنز 2 این شرکت را روانه بازار می‌کند. قیمت آن 3500 دلار است، این قیمت دقیقا مشابه قیمت ورژنی است که در اواخر سال جاری میلادی به شرکت‌های تجاری فروخته خواهد شد. در حالی که قیمت اورجینال تجاری هولولنز 5000 دلار بوده، کیت اورجینال توسعه‌دهنده همیشه 3500 دلار بوده است، بنابراین هیچ کاهش قیمتی برای توسعه‌دهندگان در این زمان وجود ندارد.

این کیت شامل سخت افزار هولولنز 2 و اعتبار آژور (Azure) و همراه با تریال‌های رایگان Unity Pro و پلاگین Unity PiXYZ برای داده‌های CAD خواهد بود. مایکروسافت همچنین آشکار ساخت که هولولنز 2 از Unreal Engine 4 پشتیبانی خواهد کرد و شروع استفاده از آن در اواخر ماه مه میلادی برای توسعه‌دهندگان در دسترس می‌باشد.

این دستگاه برای توسعه‌دهندگان به مانند یک راه حل اضافی است، و به اپلیکیشن‌هایی که شامل رندرهای واقع‌گرایانه تصویر هستند اجازه خواهد داد که در تولید، طراحی محصول، معماری و غیره استفاده شوند.

مایکروسافت هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای هولولنز 2 مشخص نکرده است، اما شرکت وعده داده آن را تا اواخر سال جاری میلادی به واحدهای توسعه‌دهنده و تجاری ارائه کند.

منبع :

THEVERGE

192 پست
نجمه عنایتی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,