bingcredits

هفته آینده جدیدترین عضو خانواده تبلت های سرفس مایکروسافت، راهی بازار های فروش خواهد شد. در حال حاضر فقط می توان این تبلت را پیش خرید کرد، اما اگر شما قصد خرید یکی از این تبلت های عالی را دارید، می توانید از همین الان خود را آماده کنید.

مایکروسافت حدود 2000 امتیاز از موتور جستجوگر خود، یعنی بینگ، برای کسانی که از همین الان تا روز چهارم ماه مه، یکی از این دستگاه ها را پیش خرید کنند، هدیه خواهد کرد. متاسفانه این فرصت عالی نصیب ما ایرانی ها نخواهد شد، چون هنگامی که سرفس 3 برای فروش به خرده فروشی ها تحویل داده شود، دیگر این فرصت در دسترس خریداران نخواهد بود، به بیانی دیگر فقط کسانی که این تبلت را از امروز تا 14 اردیبهشت به صورت اینترنتی پیش خرید کنند، شانس برنده شدن این جایزه ها را دارند.

ms-store

همانطور که گفته شد مایکروسافت 2000 امتیاز بینگ به خریداران خواهد داد که ارزش این 2000 امتیاز کمی بیشتر از 20 دلار است. چون می توان هر گیفت کارت 5 دلاری را با 457 امتیاز خریداری کرد.

هر کاربری که بتواند یکی از این بسته های امتیازی بینگ را برنده شود، می تواند با استفاده از آن در وبسایت آمازون، گیفت کارت خریداری کند و با استفاده از این گیفت کارت تایپ کاور مخصوص سرفیس 3 را خریداری کند. این فرصت می توانست روشی خوب برای کاهش دادن قیمت تمام شده این تبلت باشد، به خصوص برای ما ایرانی ها که چند ماه دیگر را هم باید برای فروکش کردن حباب قیمتی این تبلت منتظر بمانیم.

150330124824-surface-3-windows-780x439

بگذریم، مایکروسافت در چند روزی که به عرضه جهانی این تبلت باقی مانده، ویدیوی تبلیغاتی جدیدی از آن منتشر کرده. مایکروسافت در این ویدیو به قلم سرفس 3 و پایه نگه دارنده آن اشاره کرده و از اندازه آن گفته و صد البته قیمت معقول آن را نشان داده:

لینک دانلود

همچنین در ادامه چند ویدیوی تبلیغاتی دیگر که نشان می دهند این تبلت چگونه به کمک دانش آموزان و اساتید و معلمان می آید، قرار گرفته است، امیدواریم لذت ببرید.

در این دانشکده همه دانش آموزان می توانند از تبلت های سرفس ۳ در امور مختلف درسی خود استفاده کرده و تجربه ای بهتر و جذاب تر، از علم آموزی داشته باشند. Sarasota County نام این دانشکده است که مدیران و مسئوالان آن تصمیم به استفاده گسترده از تبلت های سرفس 3 توسط دانش آموزان گرفته اند.

لینک دانلود

در این ویدیو هم کلاس درسی را مشاهده می کنید که همه دانش آموزان آن از تبلت سرفس 3 برای امور درسی خود بهره می برند.

 لینک دانلود

نظر شما در مورد عضو جدید خانواده سرفس چیست؟

منابع: YoutubeNeowinWM Power User

منبع : وینفون
  • دوشنبه 8 اردیبهشت 1394 22:43
  • 6 نظر
  • رضا رجب زاده
  • اخبار , ویدیو
615 پست
رضا رجب زاده
لیسانسه ICT علاقه مند به مایکروسافت و محصولاتش. تکنولوژی و وبلاگ نویسی.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Masoud r
پاسخ دهید دوشنبه 8 اردیبهشت 1394

بازی مافیا سیتی و معرفی کنید بازی ۵ستارست

jafar
پاسخ دهید دوشنبه 8 اردیبهشت 1394

منتظران مسابقه بعدی مایروسافت با جایزه ۱۰تا سرفس۳ بلایکن ببینم چندتاییم.کاش یه مسابقه بذاره چه خوب میشه.

Sami
پاسخ دهید دوشنبه 8 اردیبهشت 1394

Salam , surface3 moqe kharid type cower nadare mage ? Bayad kharid ? Va qeymat avalie tablet age etelaa darin bizahmat mikhastam , jwb ro vasam email konin lotfan mrc

sina
پاسخ دهید سه شنبه 9 اردیبهشت 1394

تورو خدا بیاریدش تو فروشگاه ممنون

abed
پاسخ دهید سه شنبه 9 اردیبهشت 1394

این تبلت 499 دلار هستش. نرخ امروز دلار 3300 تومن. اگه حساب کنی میشه 1646700 تومن. یعنی اگه بیاد ایران قیمتش همین قد؟

MiladSahraie
پاسخ دهید سه شنبه 9 اردیبهشت 1394

اقا اومده ایران ؟ چنده میشه قیمتش حدودا ؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,