به نظر می رسد که مایکروسافت، نسخه های پرو سرفس 2 و 3 را آپدیت کرده است. این نسخه های سرفس، با دریافت این آپدیت عملکرد گرافیکی بهتری را ارائه می دهند و پایداری نرم افزار ها در دستگاه هایی که ویندوز 10 را اجرا می کنند را، بیشتر می کند. در ادامه برای مطلع شدن از جزییات آپدیت با وینفون همراه باشید.

هر دو نسخه سرفس که از پردازنده های گرافیکی اینتل استفاده می کنند، با این آپدیت عملکرد گرافیکی بهتری را ارائه می دهند. این آپدیت، ورژن سیستم عامل را به نسخه 10.18.15.4256 ارتقا می دهد، و همان طور که پیش تر گفته شد، پایداری نرم افزار ها، در سرفس هایی که ویندوز 10 را اجرا میکنند، به طرز چشمگیری افزایش یافته و کمتر شاهد کرش کردن نرم افزار ها خواهیم بود. هر دو سرفس پرو 2 و 3، همزمان این آپدیت را دریافت کرده اند، و منطقه و موقعیت فعلی شما، تأثیری در زمان دریافت این آپدیت ندارد.

ویندوز 10 اکنون برای دارندگان ویندوز 7، 8، 8.1، در دسترس است. اگر مایل به دریافت ویندوز 10 بر روی سرفس خود هستید، هرچه زودتر اقدام کنید؛ زیرا ویندوز 10 تنها یک سال به صورت رایگان در دسترس است. اگر هنوز این آپدیت را دریافت نکرده اید، به صورت دستی برای آپدیت چک کنید.

اگر مایل به خرید سرفس هستید، بهتر است زود تر اقدام کنید زیرا به تمام نسخه های سرفس پرو 3، 150 دلار تخفیف تعلق گرفته و شما می توانید با قیمت مناسب، اقدام به خرید سرفس پرو 3 کنید. لطفا نظرات خود را راجع به این آپدیت بزرگ، با ما در میان بگذارید.

منبع: NEOWIN

منبع :

NEOWIN

270 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
SJ
پاسخ دهید پنجشنبه 30 مرداد 1394

من منتظر سرفیس پرو 4م، مث یوزپلنگ که برا شکار آهو کمین کرده

ممد
پاسخ دهید پنجشنبه 30 مرداد 1394

این دختره شبیه همونی نیست که تو تین ولف بازی میکنه ؟

MRG
پاسخ دهید پنجشنبه 30 مرداد 1394

چه فایده .۱۵۰ دلار ارزون شده که میشه تقریبا ۴۵۰ هزار تومن.ولی فروشنده های ایرانی که ۴۵۰ تومن از قیمتش رو کم نمیکنن.تازه گرون ترش هم میکنن.خیلی دوست دارم یکیش رو بخرم ولی گرونه.
هی روزگار،کاش من امریکا دنیا اومده بودم!😢

  SJ
  پاسخ دهید پنجشنبه 30 مرداد 1394

  Sajed2995 تو اینستا ادد کنین تا بهتون بگم یه موضوعی رو

حامد
پاسخ دهید پنجشنبه 30 مرداد 1394

همچین مگید
“اگر مایل به خرید سرفس هستید، بهتر است زود تر اقدام کنید زیرا به تمام نسخه های سرفس پرو ۳، ۱۵۰ دلار تخفیف تعلق گرفته و شما می توانید با قیمت مناسب، اقدام به خرید سرفس پرو ۳ کنید. لطفا نظرات خود را راجع به این آپدیت بزرگ، با ما در میان بگذارید.”

انگار ما کجای دنیا هستیم که این تخفیف به ما بخوره
یکمی مسخره هست گفتن این جمله

  SJ
  پاسخ دهید پنجشنبه 30 مرداد 1394

  کامنت بالا رو بخونین لطفا

michael
پاسخ دهید پنجشنبه 30 مرداد 1394

سرفیس هم فقط سال اول رایگانه ؟ نباید فرقی با بقیه شزکنها داشته باشه ؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,